Tüvtürk Eskişehir

Tüvtürk Eskişehir İlinde araç muayene hizmetleri, sabit araç muayene istasyonlarında haftada altı gün olmak üzere araç sahiplerinin hizmetine sunulmaktadır. Eskişehir’in ilçelerinde ise araç muayene hizmeti, sabit muayene istasyonlarında, ayrıca Tüvtürk tarafından planlanan tarih ve saat aralıklarında Tüvtürk gezici muayene istasyonları üzerinden verilmektedir. Eskişehir’de hizmet verilen Tüvtürk sabit araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak isteyen kişilerin araç muayene randevusu alarak muayeneye gitmesi gerekmektedir.

Tüvtürk Eskişehir ’de Hangi Saat Aralığında Hizmet Veriyor?

Eskişehir’deki Tüvtürk sabit araç muayene istasyonlarında, Türkiye genelinde hizmet vermekte olan diğer tüm Tüvtürk istasyonlarında olduğu gibi haftanın altı günü (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri) sabah saat 08:30 ve akşam saat 17:30 saatleri arasında hizmet verilmektedir.  Bu saat aralığında Eskişehir’de bulunan tüm Tüvtürk araç muayene istasyonlarında muayene yaptırmak mümkündür. Eskişehir’de hizmet veren Tüvtürk araç muayene istasyonlarının tamamının pazar günleri hizmet vermediğini bir kez daha belirtmek isteriz.

Eskişehir gezici araç muayene istasyonlarında ise durum biraz farklı. Gezici istasyonlarda araç muayene hizmetlerinin gün ve saatleri değişiklik göstermektedir. Gezici muayene hizmetinde tarih ve saat aralığı Tüvtürk tarafından planlanmaktadır. Yapılan planlamaya göre gün ve saat bilgileri her ay düzenli olarak Tüvtürk resmi internet sitesinde yayınlanmaktadır. Bu hususta detaylı bilgiye aşağı bölümlerde paylaşacağımız Tüvtürk ilgili sayfasından erişebilirsiniz. Eskişehir’de yer alan tüm sabit muayene istasyonlarına ise bu linkten erişim sağlayabilirsiniz.

Eskişehir Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları

tüvtürk eskişehir

Eskişehir’de sabit araç muayene istasyonu ile birlikte Eskişehir’in farklı ilçelerinde gezici araç muayene istasyonları kullanılarak araç muayene hizmeti veriliyor. Eskişehir’deki gezici araç muayene hizmeti verilen ilçelerin bilgilerini Tüvtürk’ün resmi internet sitesi üzerinden sorgulayabilirsiniz. Bu hususta daha detaylı bilgi için, verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz. Yapacağınız sorgulama sonucunda ulaşacağınız Eskişehir gezici muayene istasyonu bilgileri doğrultusunda, size uygun tarihteki gezici araç muayene istasyonunda araç muayene işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Eskişehir gezici araç muayene istasyonlarını sorgulamak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Vermiş olduğumuz bağlantıda yer alan sorgulama ekranında Eskişehir ilini seçtikten sonra tarih seçimi yaparak sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz. Sorgulama sonucunda seçilen tarih aralığında hizmet verilen gezici araç muayene istasyonları bu sorgulama sonucunda ekrana listelenecektir.

Eskişehir’de ALPU – İlçe futbol sahası yanı, halı saha önü, BEYLİKOVA – İlçe pazar yeri, ÇİFTELER – Özten petrol çifteler devlet hastanesi karşısı, İNÖNÜ – Kapalı pazar yeri, MAHMUDİYE – İlçe belediye garajı, MİHALIÇÇIK – Cami yolu sk. (çarşı cami önü – hamam yanı), SARICAKAYA – Ziraat bankası arkası, belediye garajı yanı, SEYİTGAZİ – Belediye garajı yanı, SEYİTGAZİ Kırka Beldesi – Belediye garajı, TEPEBAŞI Gündüzler Köyü ilçelerinde / bölgelerinde gezici muayene istasyonları ile araç muayene hizmeti verilmektedir. Eskişehir gezici muayene istasyonları adres bilgilerine ilişkin detaylı bilgilere hemen yukarıda paylaşmış olduğumuz bağlantıdan erişebilirsiniz.

Eskişehir’de Hafta Sonları Araç Muayene Yapılıyor mu?

Eskişehir sabit araç muayene istasyonlarında, ayrıca gezici araç muayene istasyonlarında Cumartesi günleri de dahil araç muayenesi yapılmaktadır. Ancak pazar günleri Eskişehir’de Tüvtürk’ün tüm istasyonları kapalı olduğundan araç muayene hizmeti verilmemektedir. Pazar günleri Tüvtürk tarafından hafta tatili olarak uygulanmaktadır. Eskişehir’de araç muayenesi yaptırmak isteyen araç sahipleri Cumartesi günü diledikleri sabit araç muayene istasyonunda araçlarının muayenesini yaptırabilirler.

Eskişehir’de Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi Yapılıyor mu?

Eskişehir’de bulunan gezici araç muayene istasyonlarında egzoz muayenesi yapıldığı Tüvtürk resmi web sitesinde belirtilmiştir. (Not: Gezici araç muayene istasyonlarının bulunduğu konumda sabit egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti vermeye yetkili başkaca kurum bulunması halinde gezici istasyon tarafından bu hizmetin verilemediği Tüvtürk tarafından belirtilmektedir.) Araç muayenesi esnasında araçta geçerli bir egzoz gazı emisyon ölçümü bulunması zorunluluktur. Muayenesi yaptırılacak araçta geçerli egzoz gazı emisyon ölçümü bulunmaması halinde araç ağır kusurlu sayılmaktadır. Eskişehir’de Gezici muayene istasyonlarında egzoz muayenesi ölçümü yapılıp yapılmadığına ilişkin listeye bu bağlantı linkinden ulaşabilirsiniz.

Eskişehir’de sabit ve gezici istasyonlarda aracının muayenesini yaptırmak isteyen araç sahipleri burada anlatılan adımları uygulayarak Eskişehir araç muayene istasyonlarına ücretsiz araç muayene randevusu oluşturabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir