Tüvtürk Bolu

Tüvtürk Bolu İlinde araç muayene hizmetlerini, sabit araç muayene istasyonlarında haftada altı gün olmak üzere (Pazar günleri hariç) araç sahiplerinin hizmetine sunuyor. Bolu’nun ilçelerinde ise araç muayene hizmeti, sabit muayene istasyonlarında ayrıca Tüvtürk’ün planladığı tarih ve saat aralığında Tüvtürk gezici muayene istasyonları ile veriliyor. Bolu’da hizmet verilen Tüvtürk sabit araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak isteyenlerin araç muayene randevusu alarak muayeneye gitmesi gerekiyor.

Tüvtürk Bolu’da Hangi Saat Aralığında Hizmet Veriyor?

Bolu’daki sabit araç muayene istasyonlarında Tüvtürk tarafından, Türkiye genelinde hizmet vermekte olan diğer tüm Tüvtürk istasyonlarında olduğu gibi haftanın altı günü (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri) sabah saat 08:30 ile akşam saat 17:30 saatleri arasında hizmet veriliyor.  Bu saatler aralığında tüm Tüvtürk Bolu araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak mümkün. Bolu’da hizmet veren Tüvtürk araç muayene istasyonlarının tümünün Pazar günleri hizmet vermediğini bir kez daha belirtelim.

Bolu gezici araç muayene istasyonlarında araç muayene hizmetleri gün ve saatleri ise değişiklik göstermektedir. Bu hizmetin tarih ve saat aralığı Tüvtürk tarafından planlanmakta ve her ay düzenli olarak web sitesinde yayınlanmaktadır. Bu hususta detaylı bilgiye aşağı bölümlerde paylaşacağımız Tüvtürk ilgili sayfasından erişebilirsiniz. Bolu’da yer alan tüm sabit muayene istasyonlarına bu linkten erişebilirsiniz.

Bolu Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları

tüvtürk bolu

Bolu’da sabit araç muayene istasyonu ile birlikte Bolu’in farklı ilçelerinde gezici araç muayene istasyonları kullanılarak araç muayene hizmeti veriliyor. Bolu’daki gezici araç muayene hizmeti verilen ilçelerin hangileri olduğunu Tüvtürk’ün resmi internet sitesi üzerinden sorgulayabilirsiniz. Bunun için detayları, verdiğimiz bağlantıyı kullanarak inceleyebilirsiniz. Yapacağınız sorgulama sonucunda edinilen Bolu gezici muayene istasyonu bilgileri doğrultusunda, size uygun tarihteki gezici araç muayene istasyonunda araç muayene işlemlerini yaptırılabilirsiniz. Bolu gezici araç muayene istasyonlarını sorgulamak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Linkini vermiş olduğumuz sorgulama ekranında Bolu ilini seçtikten sonra tarih seçimi yaparak sorgulamayı tamamlayabilirsiniz. Sorgulama sonucunda seçilen tarih aralığında hizmet verilen gezici araç muayene istasyonları listelenecektir. Bolu’da Mengen (Mengen Pazaryeri), Göynük (Hamam Önü) , Kıbrıscık  (Pazar Yeri), Seben (Seben Pazar Yeri), Yeniçağa (D100 Karayolu Üzeri Damla Petrol İstasyonu Yeniçağa / Bolu), Mudurnu (Mudurnu Sanayi Sitesi), Dörtdivan (Dörtdivan İtfaiye Müdürlüğü), Mudurnu Taşkesti Beldesi (Belde Merkezi) içerisinde hizmet verilmektedir. Bolu gezici muayene istasyonları adres bilgilerine ilişkin detaylı bilgilere hemen yukarıda paylaşmış olduğumuz linke tıklayarak erişebilirsiniz.

Bolu’da Hafta Sonları Araç Muayene Yapılıyor mu?

Bolu sabit araç muayene istasyonlarında, ayrıca gezici araç muayene istasyonlarında Cumartesi günleri de dahil araç muayenesi yapılmaktadır. Fakat Pazar günleri Türkiye’deki tüm Tüvtürk muayene istasyonlarında olduğu üzere Bolu’da Tüvtürk’ün tüm istasyonları kapalı olduğundan araç muayene hizmeti verilmemektedir. Pazar günleri Tüvtürk tarafından hafta tatili olarak uygulanmaktadır. Bolu’da araç muayenesi yaptırmak isteyen araç sahipleri Cumartesi günü araçlarının muayenesini yaptırabilirler.

Bolu’da Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi Yapılıyor mu?

Bolu’da bulunan gezici araç muayene istasyonlarında egzoz muayenesi yapıldığı Tüvtürk resmi internet sitesinde belirtilmiştir. (Not: Gezici araç muayene istasyonlarının bulunduğu konumda sabit egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti vermeye yetkili başkaca kurum bulunması halinde gezici istasyon tarafından bu hizmetin verilemediği Tüvtürk tarafından belirtilmektedir.) Araç muayenesi esnasında araçta geçerli bir egzoz gazı emisyon ölçümü bulunması zorunluluktur. Muayenesi yaptırılacak araçta geçerli egzoz gazı emisyon ölçümü bulunmaması halinde araç ağır kusurlu sayılmaktadır. Bolu’da Gezici muayene istasyonlarında egzoz muayenesi ölçümü yapılıp yapılmadığına ilişkin listeye bu bağlantı linkinden ulaşabilirsiniz.

Bolu’da yaşayanlar başka yerde araç muayenesi yaptırabilir mi?

Bolu içerisinde ikamet eden araç sahipleri Bolu dışında da herhangi bir araç muayene istasyonunda araç muayenesini rahatlıkla yaptırabilir. Kişinin yaşadığı yerde araç muayenesi yaptırma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bu şekilde işlem yaptıracak araç sahiplerinin, araç muayenesine gitmeden önce araç muayene randevusu alarak muayene istasyonuna gitmeleri oldukça önemlidir.

Bolu’da sabit ve gezici istasyonlarda aracının muayenesini yaptırmak isteyen araç sahipleri burada anlatılan adımları uygulayarak Bolu araç muayene istasyonlarına ücretsiz araç muayene randevusu oluşturabilir.

Tüvtürk Bitlis

Tüvtürk Bitlis İlinde araç muayene hizmetlerini, sabit araç muayene istasyonlarında haftada altı gün olmak üzere (Pazar günleri hariç) araç sahiplerinin hizmetine sunuyor. Bitlis’ın ilçelerinde ise araç muayene hizmeti, sabit muayene istasyonlarında ayrıca Tüvtürk’ün planladığı tarih ve saat aralığında Tüvtürk gezici muayene istasyonları ile veriliyor. Bitlis’te hizmet verilen Tüvtürk sabit araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak isteyenlerin araç muayene randevusu alarak muayeneye gitmesi gerekiyor.

Tüvtürk Bitlis’te Hangi Saat Aralığında Hizmet Veriyor?

Bitlis’teki sabit araç muayene istasyonlarında Tüvtürk tarafından, Türkiye genelinde hizmet vermekte olan diğer tüm Tüvtürk istasyonlarında olduğu gibi haftanın altı günü (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri) sabah saat 08:30 ile akşam saat 17:30 saatleri arasında hizmet veriliyor.  Bu saatler aralığında tüm Tüvtürk Bitlis araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak mümkün. Bitlis’te hizmet veren Tüvtürk araç muayene istasyonlarının tümünün Pazar günleri hizmet vermediğini bir kez daha belirtelim.

Bitlis gezici araç muayene istasyonlarında araç muayene hizmetleri gün ve saatleri ise değişiklik göstermektedir. Bu hizmetin tarih ve saat aralığı Tüvtürk tarafından planlanmakta ve her ay düzenli olarak web sitesinde yayınlanmaktadır. Bu hususta detaylı bilgiye aşağı bölümlerde paylaşacağımız Tüvtürk ilgili sayfasından erişebilirsiniz. Bitlis’te yer alan tüm sabit muayene istasyonlarına bu linkten erişebilirsiniz.

Bitlis Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları

tuvtürk bitlis muayene istasyonu

Bitlis’te sabit araç muayene istasyonu ile birlikte Bitlis’in farklı ilçelerinde gezici araç muayene istasyonları kullanılarak araç muayene hizmeti veriliyor. Bitlis’teki gezici araç muayene hizmeti verilen ilçelerin hangileri olduğunu Tüvtürk’ün resmi internet sitesi üzerinden sorgulayabilirsiniz. Bunun için detayları, verdiğimiz bağlantıyı kullanarak inceleyebilirsiniz. Yapacağınız sorgulama sonucunda edinilen Bitlis gezici muayene istasyonu bilgileri doğrultusunda, size uygun tarihteki gezici araç muayene istasyonunda araç muayene işlemlerini yaptırılabilirsiniz. Bitlis gezici araç muayene istasyonlarını sorgulamak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Linkini vermiş olduğumuz sorgulama ekranında Bitlis ilini seçtikten sonra tarih seçimi yaparak sorgulamayı tamamlayabilirsiniz. Sorgulama sonucunda seçilen tarih aralığında hizmet verilen gezici araç muayene istasyonları listelenecektir. Bitlis’te üç ilçede gezici muayene hizmeti veriliyor. Bu ilçeler Adilcevaz (Adilcevaz Otogar Arkası), Ahlat (Ahlat İskele Sahili) ve Güroymak (Mahmut Petrol Alanı) Bitlis gezici muayene istasyonları adres bilgilerine ilişkin detaylı bilgilere hemen yukarıda paylaşmış olduğumuz linke tıklayarak erişebilirsiniz.

Bitlis’te Hafta Sonları Araç Muayene Yapılıyor mu?

Bitlis sabit araç muayene istasyonlarında, ayrıca gezici araç muayene istasyonlarında Cumartesi günleri de dahil araç muayenesi yapılmaktadır. Fakat Pazar günleri Türkiye’deki tüm Tüvtürk muayene istasyonlarında olduğu üzere Bitlis’te Tüvtürk’ün tüm istasyonları kapalı olduğundan araç muayene hizmeti verilmemektedir. Pazar günleri Tüvtürk tarafından hafta tatili olarak uygulanmaktadır. Bitlis’te araç muayenesi yaptırmak isteyen araç sahipleri Cumartesi günü araçlarının muayenesini yaptırabilirler.

Bitlis’te Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi Yapılıyor mu?

Bitlis’te bulunan gezici araç muayene istasyonlarında egzoz muayenesi yapıldığı Tüvtürk resmi internet sitesinde belirtilmiştir. (Not: Gezici araç muayene istasyonlarının bulunduğu konumda sabit egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti vermeye yetkili başkaca kurum bulunması halinde gezici istasyon tarafından bu hizmetin verilemediği Tüvtürk tarafından belirtilmektedir.) Araç muayenesi esnasında araçta geçerli bir egzoz gazı emisyon ölçümü bulunması zorunluluktur. Muayenesi yaptırılacak araçta geçerli egzoz gazı emisyon ölçümü bulunmaması halinde araç ağır kusurlu sayılmaktadır. Bitlis’te Gezici muayene istasyonlarında egzoz muayenesi ölçümü yapılıp yapılmadığına ilişkin listeye bu bağlantı linkinden ulaşabilirsiniz.

Bitlis’te yaşayanlar başka yerde araç muayenesi yaptırabilir mi?

Bitlis içerisinde ikamet eden araç sahipleri Bitlis dışında da herhangi bir araç muayene istasyonunda araç muayenesini rahatlıkla yaptırabilir. Kişinin yaşadığı yerde araç muayenesi yaptırma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bu şekilde işlem yaptıracak araç sahiplerinin, araç muayenesine gitmeden önce araç muayene randevusu alarak muayene istasyonuna gitmeleri oldukça önemlidir.

Bitlis’te sabit ve gezici istasyonlarda aracının muayenesini yaptırmak isteyen araç sahipleri bu yazımızda anlatılan muayene alınması için gerekli adımları uygulayarak Bitlis araç muayene istasyonlarına ücretsiz araç muayene randevusu oluşturabilir.

Tüvtürk Bingöl

Tüvtürk Bingöl İlinde araç muayene hizmetlerini, sabit araç muayene istasyonlarında haftada altı gün olmak üzere (Pazar günleri hariç) araç sahiplerinin hizmetine sunuyor. Bingöl’ın ilçelerinde ise araç muayene hizmeti, sabit muayene istasyonlarında ayrıca Tüvtürk’ün planladığı tarih ve saat aralığında Tüvtürk gezici muayene istasyonları ile veriliyor. Bingöl’de hizmet verilen Tüvtürk sabit araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak isteyenlerin araç muayene randevusu alarak muayeneye gitmesi gerekiyor.

Tüvtürk Bingöl’de Hangi Saat Aralığında Hizmet Veriyor?

Bingöl’deki sabit araç muayene istasyonlarında Tüvtürk tarafından, Türkiye genelinde hizmet vermekte olan diğer tüm Tüvtürk istasyonlarında olduğu gibi haftanın altı günü (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri) sabah saat 08:30 ile akşam saat 17:30 saatleri arasında hizmet veriliyor.  Bu saatler aralığında tüm Tüvtürk Bingöl araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak mümkün. Bingöl’de hizmet veren Tüvtürk araç muayene istasyonlarının tümünün Pazar günleri hizmet vermediğini bir kez daha belirtelim.

Bingöl gezici araç muayene istasyonlarında araç muayene hizmetleri gün ve saatleri ise değişiklik göstermektedir. Bu hizmetin tarih ve saat aralığı Tüvtürk tarafından planlanmakta ve her ay düzenli olarak web sitesinde yayınlanmaktadır. Bu hususta detaylı bilgiye aşağı bölümlerde paylaşacağımız Tüvtürk ilgili sayfasından erişebilirsiniz. Bingöl’de yer alan tüm sabit muayene istasyonlarına bu linkten erişebilirsiniz.

Bingöl Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları

bingöl tüvtürk

Bingöl’de sabit araç muayene istasyonu ile birlikte Bingöl’in farklı ilçelerinde gezici araç muayene istasyonları kullanılarak araç muayene hizmeti veriliyor. Bingöl’deki gezici araç muayene hizmeti verilen ilçelerin hangileri olduğunu Tüvtürk’ün resmi internet sitesi üzerinden sorgulayabilirsiniz. Bunun için detayları, verdiğimiz bağlantıyı kullanarak inceleyebilirsiniz. Yapacağınız sorgulama sonucunda edinilen Bingöl gezici muayene istasyonu bilgileri doğrultusunda, size uygun tarihteki gezici araç muayene istasyonunda araç muayene işlemlerini yaptırılabilirsiniz. Bingöl gezici araç muayene istasyonlarını sorgulamak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Linkini vermiş olduğumuz sorgulama ekranında Bingöl ilini seçtikten sonra tarih seçimi yaparak sorgulamayı tamamlayabilirsiniz. Sorgulama sonucunda seçilen tarih aralığında hizmet verilen gezici araç muayene istasyonları listelenecektir. Bingöl’de SOLHAN, GENÇ, KARLIOVA, ADAKLI, KİĞI, YEDİSU, YAYLADERE ilçelerinde / bölgelerinde gezici muayene istasyonları ile araç muayene hizmeti verilmektedir. Bingöl gezici muayene istasyonları adres bilgilerine ilişkin detaylı bilgilere hemen yukarıda paylaşmış olduğumuz bağlantıdan erişebilirsiniz.

Bingöl’de Hafta Sonları Araç Muayene Yapılıyor mu?

Bingöl sabit araç muayene istasyonlarında, ayrıca gezici araç muayene istasyonlarında Cumartesi günleri de dahil araç muayenesi yapılmaktadır. Fakat Pazar günleri Türkiye’deki tüm Tüvtürk muayene istasyonlarında olduğu üzere Bingöl’de Tüvtürk’ün tüm istasyonları kapalı olduğundan araç muayene hizmeti verilmemektedir. Pazar günleri Tüvtürk tarafından hafta tatili olarak uygulanmaktadır. Bingöl’de araç muayenesi yaptırmak isteyen araç sahipleri Cumartesi günü araçlarının muayenesini yaptırabilirler.

Bingöl’de Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi Yapılıyor mu?

Bingöl’de bulunan gezici araç muayene istasyonlarında egzoz muayenesi yapıldığı Tüvtürk resmi internet sitesinde belirtilmiştir. (Not: Gezici araç muayene istasyonlarının bulunduğu konumda sabit egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti vermeye yetkili başkaca kurum bulunması halinde gezici istasyon tarafından bu hizmetin verilemediği Tüvtürk tarafından belirtilmektedir.) Araç muayenesi esnasında araçta geçerli bir egzoz gazı emisyon ölçümü bulunması zorunluluktur. Muayenesi yaptırılacak araçta geçerli egzoz gazı emisyon ölçümü bulunmaması halinde araç ağır kusurlu sayılmaktadır. Bingöl’de Gezici muayene istasyonlarında egzoz muayenesi ölçümü yapılıp yapılmadığına ilişkin listeye bu bağlantı linkinden ulaşabilirsiniz.

Bingöl’de yaşayanlar başka yerde araç muayenesi yaptırabilir mi?

Bingöl içerisinde ikamet eden araç sahipleri Bingöl dışında da herhangi bir araç muayene istasyonunda araç muayenesini rahatlıkla yaptırabilir. Kişinin yaşadığı yerde araç muayenesi yaptırma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bu şekilde işlem yaptıracak araç sahiplerinin, araç muayenesine gitmeden önce araç muayene randevusu alarak muayene istasyonuna gitmeleri oldukça önemlidir. Bingöl’de sabit ve gezici istasyonlarda aracının muayenesini yaptırmak isteyen araç sahipleri burada anlatılan adımları uygulayarak Bingöl araç muayene istasyonlarına ücretsiz araç muayene randevusu oluşturabilir.