Tüvtürk Mobil Muayene İstasyon Sorgulama İşlemi

TÜVTÜRK’ün sabit muayene istasyonunun bulunmadığı yerleşim yerlerinde ayın belirli günlerinde mobil muyane istasyonları ile sunduğu araç muayene hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmet sayesinde sabit araç muayene istasyonlarına uzak yerleşim yerlerinde yaşayan halkımızın araç muayenesi için sabit muayene istasyonlarına gitmelerine gerek kalmamaktadır.

Peki mobil muayene istasyonlarının bulunduğunuz yere hizmet verip vermediğini, gezici araç muayene istasyonlarının hangi günlerde hizmet verdiğini nasıl öğrenebiliriz? Bu sorunun yanıtı e devlette saklı. TÜVTÜRK’ün kendi internet sitesinden de sorgulama yapılabileceği gibi en kolay sorgulama e devlet üzerinden yapılmaktadır.

E devlet şifresi ile sisteme giriş yapıldıktan sonra arama menüsüne “TÜVTÜRK mobil muayene” yazıldığında TÜVTURK Mobil Muayene İstasyon Bilgisi Sorgulama menüsü ekrana getirilecektir. Bu ekranda şehir, ay ve yıl sekmelerinden gerekli bilgiler seçildikten sonra “listele” butonuna basıldığında seçmiş olduğunuz ilde mobil hizmet veren tüm araç muayene istasyonları ve adresleri ekrana listelenecektir. Listelenen bilgiler arasında istasyon noktası, adresi ve muayene tarihi bilgileri yer almaktadır.

Mobil İstasyon Sorgulama Ekranı

Buradan edinilen bilgiler doğrultusunda kendinize en yakın Tüvtürk mobil muayene istasyonuna giderek araç muayene işlemlerinizi kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Böylece size uzakta olan sabit muayene istasyonuna gitme zahmetinden kurtulmuş olursunuz.

Tüvtürk Konya Selçuklu Sabit Araç Muayene İstasyonu Muayene Randevusu

Konya’nın her geçen gün artan araç sayısı sebebiyle araç muayene istasyonlarındaki yoğunlukta aynı şekilde artmakta. Yoğunluğun en aza indirilebilmesi için sıkı çalışmalar yapan TÜVTÜRK, geçen yıl Konya Selçuklu’da sabit muayene istasyonunu hizmete açtı. Konya Selçuklu’da hizmete başlayan yeni araç muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti de veriliyor.

Konya Selçuklu Tüvtürk araç muayene istasyonunda sadece randevulu araç kabulü yapılmakta. Randevulu muayene sistemi sayesinde Selçuklu muayene istasyonunda yaşanması olası yoğunluklar en aza indirgenmektedir. Siz de Selçuklu araç muayene istasyonundan hizmet almak istiyorsanız randevunuzu mutlaka alınız.

Selçuklu araç muayene istasyonuna Tüvtürk resmi internet sitesinden ne şekilde randevu alacağınızı bilmiyorsanız ücretsiz araç muayene randevusunun ne şekilde alınabileceğini detaylıca anlattığımız yazımıza ulaşmak için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Konya Selçuklu Tüvtürk araç muayene istasyonunun tam adresi: Tömek Mahallesi Ankara Caddesi Numara 358 Selçuklu / Konya Selçuklu Muayene İstasyonunun İş Ortağı: KYC Taşıt Muayene İstasyonları Yapım ve İşletim Anonim Şirketi

İnternet üzerinden muayene randevusu almak bana zor geliyor diyenlerdenseniz TÜVTÜRK’ün ücretsiz muayene randevusu için 0 850 222 8888 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak muayene randevunuzu oluşturabilirsiniz. Unutmayın, Konya Selçuklu Tüvtürk araç muayene istasyonunda randevusuz araç kabul edilmemektedir.

İstanbul Tüvtürk Arnavutköy Haraççı 2 Muayene Randevusu Alma

Türkiye’nin en yoğun araç dağılımı İstanbul’da. Bu sebeple de araç muayene istasyonlarında muazzam bir yoğunluk oluşuyor. Bu yoğunluğu yeni açtığı muayene istasyonlarla minimize etmeye çalışan TÜVTÜRK artan araç muayene talebini karşılamak için var gücüyle çalışıyor. Gezici muayene istasyonlarının yanısıra birbiri ardına hizmete sunduğu sabit araç muayene istasyonlarıyla muayene hizmetinde sürekliliği sağlamaya çalışıyor.

Bu yöndeki hizmetleri kapsamında İstanbul Haraççı’daki ikinci sabit araç muayene istasyonunu açan Tüvtürk bu muayene istasyonunda 6 kanalı ile muayene hizmetini yürütecek. Ayrıca 2018 yılında İstanbul’un 14. araç muayene istasyonu olarak hizmete giren Haraççı 2 Araç Muayene İstasyonunda Egzoz gazı emisyon ölçümü de yapılacak. Böylece Arnavutköy içerisindeki Haraççı 2 istasyonundan araç muayene hizmeti almak isteyen araç sahipleri muayene için daha az zaman harcayacak.


TÜVTÜRK’ün Türkiye’deki 210. sabit araç muayene istasyonu olan Haraççı 2 istasyonu modern yüzü ve muayene esnasında beklerken insanların daha rahat vakit geçirebilmesi için hizmet veren mistasyon kafesi ile muayene bekleyen araç sahiplerini memnun etmeyi başarıyor.

Tüvtürk’ün pek çok istasyonunda olduğu gibi İstanbul Arnavutköy Haraççı 2 muayene istasyonu da randevu ile hizmet veriyor. Bu sayede muayene hizmeti verilirken yığılmaların önüne geçiliyor ve araç muayenesi yaptıracak kişilerin daha organize bir şekilde istasyona alınması sağlanıyor. İstasyona randevusuz araç kabul edilmediğini de ayrıca belirtelim.

Tüvtürk Haraççı 2 muayene istasyonuna araç muayene randevusu almak diğer istasyonlarda olduğu gibi tamamen ücretsiz. Siz de Haraççı 2 istasyonuna ücretsiz araç muayene randevusu almak için bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Ben İnternetle falan uğraşamam, Arnavutköy Haraççı 2 muayene istasyonuna telefonla randevu almak isterim diyorsanız Tüvtürk’ün 0850 222 88 88 numaralı hattından da randevunuzu ücretsiz alabilirsiniz.