Dulkadiroğlu Tüvtürk Araç Muayene

Dulkadiroğlu ilçesinde uzun yıllardan beri muayene hizmeti gezici muayene istasyonlarında verilirken yapılan çalışmalar neticesinde araç muayene istasyonu kuruldu. Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Tüvtürk araç muayene istasyonu artık müşterilerine hizmet veriyor. Dileyen araç sahipleri bu istasyondan araç muayene hizmeti için randevu oluşturabilmekte.

Dulkaridoğlu Araç Muayene İstasyonu Hangi Saatlerde Hizmet Veriyor?

Dulkadiroğlu araç muayene istasyonu tarafından diğer Tüvtürk istasyonlarının pek çoğunda olduğu gibi haftanın altı günü (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi) 08:30 – 17:30 saat aralığında (son müşteri kabul 17:00) araç muayenesi hizmeti verilmektedir.  Bu saat aralığında Kahramanmaraş Dulkadiroğlu araç muayene istasyonunda aracınızın muayenesini yaptırabilirsiniz. Dulkadiroğlu Araç muayene istasyonunda Pazar günleri muayene hizmeti verilmemektedir.

Dulkadiroğlu Araç Muayene İstasyonunda Egzoz Emisyon Ölçümü Yapılıyor mu?

dulkadiroğlu tüvtürk

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu araç muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti de verilmektedir. Böylece muayeneye gitmeden önce farklı yerlere giderek egzoz muayenesi yaptırmak zorunda kalmayacaksınız. Muayene yaptırılacak araçta geçerli bir egzoz gazı emisyon ölçümü bulunması zorunluluktur. Egzoz Emisyon muayenesi bulunmayan araçlar ağır kusurlu sayılmakta ve muayeneden geçememektedir. Dulkadiroğlu araç muayene istasyonlarından hizmet alacak araç sahiplerinin geçerli bir egzoz muayenesi bulunup bulunmadığını kontrol etmesi, egzoz muayenesi bulunmayan araç sahiplerinin öncelikle egzoz muayenesini yaptırmaları hususlarını önemle hatırlatırız.

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Tüvtürk Araç muayene istasyonunda araç muayenesi yaptırmak isteyen araç sahipleri buradaki anlatılan adımları uygulayarak Dulkadiroğlu istasyonu için tamamen ücretsiz bir şekilde araç muayene randevusu oluşturabilirler. Dulkadiroğlu muayene istasyonu randevusuz araçları muayeneye kabul etmemektedir. Bu durum web sitesinde özellikle belirtilmiştir.

Kastamonu İnebolu araç muayene istasyonu adres ve iletişim bilgileri:
Adres: İstasyon mahallesi 78042. Sokak No:3A Dulkadiroğlu KAHRAMANMARAŞ Telefon:  0 850 222 8888

İnebolu Tüvtürk Araç Muayene

İnebolu, yakın zamana kadar Tüvtürk tarafından sadece gezici muayene hizmeti verilen ilçelerden bir tanesiydi. Yapılan çalışmalar neticesinde Tüvtürk Araç Muayene istasyonu 30 Ekim 2023 tarihinden itibaren İnebolu ilçesinde hizmet vermeye başladı. Diğer araç muayene istasyonlarında olduğu gibi tüm araçların muayene işlemleri İnebolu muayene istasyonunda verilmeye başladı. Bu bilgi Tüvtürk resmi internet sitesi üzerinden de duyuruldu ve İnebolu istasyonu için randevu hizmeti de verilmeye başlanıldı. İnebolu İstasyonunda araç muayenesi yaptırmak isteyen araç sahipleri randevu oluşturarak araç muayenesi yaptırabilmekte.

İnebolu Muayene İstasyonu Hangi Saatlerde Hizmet Veriyor?

İnebolu araç muayene istasyonu tarafından diğer Tüvtürk istasyonlarında olduğu gibi haftanın altı günü (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi) 08:30 – 17:30 saat aralığında araç muayenesi hizmeti verilmektedir.  Bu saat aralığında Kastamonu İnebolu Muayene istasyonunda aracınızın muayenesini yaptırabilirsiniz. İnebolu Araç muayene istasyonunda Pazar günleri muayene hizmeti verilmemektedir.

Araç Muayene İstasyonunda Egzoz Emisyon Ölçümü Yapılıyor mu?

inebolu araç muayene

Kastamonu İnebolu araç muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti de verilmektedir. Böylece muayeneye gitmeden önce farklı yerlerde egzoz muayenesi yaptırmak zorunda kalmayacaksınız. Muayene esnasında geçerli bir egzoz gazı emisyon ölçümü bulunması bir zorunluluktur. Egzoz Emisyon muayenesi bulunmayan araç ağır kusurlu sayılmaktadır. İnebolu araç muayene istasyonlarından hizmet alacak araç sahiplerinin bu duruma dikkat etmelerini, egzoz muayenesi bulunmayan araç sahiplerinin öncelikle egzoz muayenesini yaptırmalarını önemle hatırlatırız.

Kastamonu Tüvtürk İnebolu Araç muayene istasyonunda araç muayenesi yaptırmak isteyen araç sahipleri buradaki anlatılan adımları uygulayarak İnebolu istasyonu için ücretsiz araç muayene randevusu oluşturabilirler. İnebolu muayene istasyonu randevusuz araçları muayeneye kabul etmemektedir. Bu durum web sitesinde özellikle belirtilmiştir.

Kastamonu İnebolu araç muayene istasyonu adres ve iletişim bilgileri:
Adres: Yakaboyu Mahallesi Zaferyolu Cad. No. 51 İnebolu/Kastamonu Telefon:  0 850 222 8888
(İnebolu Araç Muayene İstasyonu İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yanında bulunmaktadır)

Tüvtürk Eskişehir

Tüvtürk Eskişehir İlinde araç muayene hizmetleri, sabit araç muayene istasyonlarında haftada altı gün olmak üzere araç sahiplerinin hizmetine sunulmaktadır. Eskişehir’in ilçelerinde ise araç muayene hizmeti, sabit muayene istasyonlarında, ayrıca Tüvtürk tarafından planlanan tarih ve saat aralıklarında Tüvtürk gezici muayene istasyonları üzerinden verilmektedir. Eskişehir’de hizmet verilen Tüvtürk sabit araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak isteyen kişilerin araç muayene randevusu alarak muayeneye gitmesi gerekmektedir.

Tüvtürk Eskişehir ’de Hangi Saat Aralığında Hizmet Veriyor?

Eskişehir’deki Tüvtürk sabit araç muayene istasyonlarında, Türkiye genelinde hizmet vermekte olan diğer tüm Tüvtürk istasyonlarında olduğu gibi haftanın altı günü (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri) sabah saat 08:30 ve akşam saat 17:30 saatleri arasında hizmet verilmektedir.  Bu saat aralığında Eskişehir’de bulunan tüm Tüvtürk araç muayene istasyonlarında muayene yaptırmak mümkündür. Eskişehir’de hizmet veren Tüvtürk araç muayene istasyonlarının tamamının pazar günleri hizmet vermediğini bir kez daha belirtmek isteriz.

Eskişehir gezici araç muayene istasyonlarında ise durum biraz farklı. Gezici istasyonlarda araç muayene hizmetlerinin gün ve saatleri değişiklik göstermektedir. Gezici muayene hizmetinde tarih ve saat aralığı Tüvtürk tarafından planlanmaktadır. Yapılan planlamaya göre gün ve saat bilgileri her ay düzenli olarak Tüvtürk resmi internet sitesinde yayınlanmaktadır. Bu hususta detaylı bilgiye aşağı bölümlerde paylaşacağımız Tüvtürk ilgili sayfasından erişebilirsiniz. Eskişehir’de yer alan tüm sabit muayene istasyonlarına ise bu linkten erişim sağlayabilirsiniz.

Eskişehir Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları

tüvtürk eskişehir

Eskişehir’de sabit araç muayene istasyonu ile birlikte Eskişehir’in farklı ilçelerinde gezici araç muayene istasyonları kullanılarak araç muayene hizmeti veriliyor. Eskişehir’deki gezici araç muayene hizmeti verilen ilçelerin bilgilerini Tüvtürk’ün resmi internet sitesi üzerinden sorgulayabilirsiniz. Bu hususta daha detaylı bilgi için, verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz. Yapacağınız sorgulama sonucunda ulaşacağınız Eskişehir gezici muayene istasyonu bilgileri doğrultusunda, size uygun tarihteki gezici araç muayene istasyonunda araç muayene işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Eskişehir gezici araç muayene istasyonlarını sorgulamak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Vermiş olduğumuz bağlantıda yer alan sorgulama ekranında Eskişehir ilini seçtikten sonra tarih seçimi yaparak sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz. Sorgulama sonucunda seçilen tarih aralığında hizmet verilen gezici araç muayene istasyonları bu sorgulama sonucunda ekrana listelenecektir.

Eskişehir’de ALPU – İlçe futbol sahası yanı, halı saha önü, BEYLİKOVA – İlçe pazar yeri, ÇİFTELER – Özten petrol çifteler devlet hastanesi karşısı, İNÖNÜ – Kapalı pazar yeri, MAHMUDİYE – İlçe belediye garajı, MİHALIÇÇIK – Cami yolu sk. (çarşı cami önü – hamam yanı), SARICAKAYA – Ziraat bankası arkası, belediye garajı yanı, SEYİTGAZİ – Belediye garajı yanı, SEYİTGAZİ Kırka Beldesi – Belediye garajı, TEPEBAŞI Gündüzler Köyü ilçelerinde / bölgelerinde gezici muayene istasyonları ile araç muayene hizmeti verilmektedir. Eskişehir gezici muayene istasyonları adres bilgilerine ilişkin detaylı bilgilere hemen yukarıda paylaşmış olduğumuz bağlantıdan erişebilirsiniz.

Eskişehir’de Hafta Sonları Araç Muayene Yapılıyor mu?

Eskişehir sabit araç muayene istasyonlarında, ayrıca gezici araç muayene istasyonlarında Cumartesi günleri de dahil araç muayenesi yapılmaktadır. Ancak pazar günleri Eskişehir’de Tüvtürk’ün tüm istasyonları kapalı olduğundan araç muayene hizmeti verilmemektedir. Pazar günleri Tüvtürk tarafından hafta tatili olarak uygulanmaktadır. Eskişehir’de araç muayenesi yaptırmak isteyen araç sahipleri Cumartesi günü diledikleri sabit araç muayene istasyonunda araçlarının muayenesini yaptırabilirler.

Eskişehir’de Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi Yapılıyor mu?

Eskişehir’de bulunan gezici araç muayene istasyonlarında egzoz muayenesi yapıldığı Tüvtürk resmi web sitesinde belirtilmiştir. (Not: Gezici araç muayene istasyonlarının bulunduğu konumda sabit egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti vermeye yetkili başkaca kurum bulunması halinde gezici istasyon tarafından bu hizmetin verilemediği Tüvtürk tarafından belirtilmektedir.) Araç muayenesi esnasında araçta geçerli bir egzoz gazı emisyon ölçümü bulunması zorunluluktur. Muayenesi yaptırılacak araçta geçerli egzoz gazı emisyon ölçümü bulunmaması halinde araç ağır kusurlu sayılmaktadır. Eskişehir’de Gezici muayene istasyonlarında egzoz muayenesi ölçümü yapılıp yapılmadığına ilişkin listeye bu bağlantı linkinden ulaşabilirsiniz.

Eskişehir’de sabit ve gezici istasyonlarda aracının muayenesini yaptırmak isteyen araç sahipleri burada anlatılan adımları uygulayarak Eskişehir araç muayene istasyonlarına ücretsiz araç muayene randevusu oluşturabilir.