Tüvtürk Afyonkarahisar

Tüvtürk Afyonkarahisar İlinde araç muayene hizmetlerini, sabit araç muayene istasyonlarında haftanın Pazar günleri hariç diğer tüm günlerde araç sahiplerinin hizmetine sunuyor. Afyonkarahisar’da yine bazı ilçelerde Tüvtürk tarafından belirlenen ve değişken çalışma takvimine göre belirli gün ve saatler içerisinde gezici muayene istasyonu üzerinden araç muayene hizmeti yürütülüyor. Afyonkarahisar’da hezmet verilen Tüvtürk sabit araç muayene istasyonunda araç muayene hizmeti alacak olan vatandaşlarımızın ücretsiz araç muayene randevusu alması ile birlikte muayene hizmeti daha kısa sürede erişilebilir hale gelecek ve araç muayene işlem süresi kısalacaktır.

Tüvtürk Afyonkarahisar’da Hangi Saatlerde Hizmet Veriyor?

Afyonkarahisar sabit araç muayene istasyonlarında Tüvtürk tarafından, Türkiye genelinde hizmet vermekte olan diğer tüm Tüvtürk istasyonlarında olduğu gibi haftanın altı günü (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri) sabah saat 08:30 ile akşam saat 17:30 saatleri arasında araç muayene hizmeti verilmektedir.  Burada belirtmiş olduğumuz bu saat aralığında Afyonkarahisar Araç Muayene istasyonlarında aracınızın muayenesini yaptırabilirsiniz. Afyonkarahisar’da bulunan Tüvtürk araç muayene istasyonlarının tamamın Pazar günleri kapalı olduğunu belirtelim. Tüvtürk Pazar günleri muayene hizmeti vermemektedir. Gezici araç muayene istasyonlarında verilen hizmet saatleri ise değişken olarak Tüvtürk tarafından belirlenmekte, bu sebeple de saatler farklılıklar göstermektedir.

Afyonkarahisar Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları

afyonkarahisar muayene logosu

Afyonkarahisar’da sabit araç muayene istasyonları ile birlikte Afyonkarahisar’ın farklı ilçelerinde gezici araç muayene istasyonları vasıtasıyla gezici araç muayene hizmeti verilmektedir. Dilerseniz Afyonkarahisar’da gezici araç muayene hizmeti verilen ilçelerin hangileri olduğunu Tüvtürk’ün resmi internes sayfası üzerinden anlık olarak sorgulayabilir, detayları görüntüleyebilirsiniz. Afyonkarahisar gezici araç muayene istasyonlarına dair yapacağınız sorgulama sonucunda, hangi ilçede hangi tarihlerde ve hangi adreslerde araç muayene hizmeti sunulduğunu görebilirsiniz. Yapacağınız sorgulama sonucunda edineceğiniz gezici muayene istasyonu bilgileri doğrultusunda, isteğiniz doğrultusunda gezici araç muayene istasyonunda aracınızın muayenesini dilediğiniz istasyonda yaptırabilirsiniz. Afyonkarahisar gezici araç muayene istasyonlarını sorgulamak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Linkini paylaştığımız sorgulama ekranında Afyonkarahisar’ı seçtikten sonra tarih seçimi yaparak sorgulamayı gerçekleştirebilirsiniz. Afyonkarahisar’da Sinanpaşa, İhsaniye, Bayat, Emirdağ, İscehisar karaağaç köy, Çay kadı köy, Dazkırı karaağaçkuyusu, Şuhut, Çay, Bolvadin, Emirdağ Aşağıpiribeyli Köy, Emirdağ Yenikapı Köyü, Sultandağı, Afyonkarahisar merkez Gebeceler, Sinanpaşa Ahmetpaşa Beldesi, Sinanpaşa Taşoluk Beldesi,İhsaniye Döğer Beldesinde gezici muayene istasyonları ile gezici araç muayene hizmeti verilmektedir. Afyon gezici muayene istasyonları ve gezici muayene istasyonu adres bilgilerine ilişkin detaylı bilgiye yukarıda paylaştığımız bağlantıdan erişebilirsiniz.

Afyon’da Hafta Sonları Araç Muayene Yapılıyor mu?

Afyon sabit araç muayene istasyonlarında ayrıca gezici araç muayene istasyonlarında Cumartesi günleri de dahil hizmet verilmektedir. Ancak Pazar günleri Tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Afyon’da da Tüvtürk’ün tüm istasyonları kapalı olduğundan araç muayene hizmeti verilmemektedir. Pazar günleri Tüvtürk tarafından hafta tatili olarak uygulanmaktadır. Afyon’da araç muayenesi yaptırmak isteyen araç sahipleri Cumartesi günü diledikleri sabit araç muayene istasyonunda araçlarının muayenesini yaptırabilirler. Afyon gezici araç muayene istasyonu çalışma saatleri ise Tüvtürk tarafından belirlenmekte olup yerine göre değişiklik göstermektedir.

Afyon’da Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Emisyon Ölçümü Yapılıyor mu?

Afyon’da bulunan gezici araç muayene istasyonlarında egzoz emisyon ölçümü yapıldığı Tüvtürk resmi internet sitesinde belirtilmiştir. (Not: Gezici araç muayene istasyonlarının bulunduğu konumda sabit egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti vermeye yetkili kurum bulunması halinde gezici istasyon tarafından bu hizmetin verilemediği Tüvtürk tarafından belirtilmektedir.) Araç muayenesi esnasında araçta geçerli bir egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmış olması zorunludur. Geçerli egzoz gazı emisyon ölçümü bulunmaması halinde araç ağır kusurlu sayılmaktadır. Afyon’daki Gezici muayene istasyonlarında egzoz gazı ölçümü yapılıp yapılmadığına ilişkin listeye bu bağlantı linkinden ulaşabilirsiniz.

Afyon’da sabit ve gezici istasyonlarda araç muayenesi yaptırmak isteyen araç sahipleri buradaki anlatılan adımları uygulayarak Afyon muayene istasyonuna ücretsiz araç muayene randevusu oluşturabilir.

Tüvtürk Adıyaman

Tüvtürk Adıyaman İlinde araç muayene hizmetini, sabit araç muayene istasyonlarında Pazar günleri hariç vatandaşın hizmetine sunuyor. Adıyaman’da bazı ilçelerde de Tüvtürk tarafından belirlenen program dahilinde belirli gün ve saatler içerisinde gezici muayene istasyonu vasıtasıyla araç muayene hizmeti veriliyor. Adıyaman’da yer alan sabit Tüvtürk muayene istasyonunda araç muayene hizmeti alacak olan araç sahiplerinin ücretsiz araç muayene randevusu alması ile birlikte muayene hizmeti daha kısa sürede erişilebilir hale gelecektir.

Tüvtürk Adıyaman’da Hangi Saatlerde Hizmet Veriyor?

Adıyaman sabit araç muayene istasyonlarında Tüvtürk tarafından Türkiye genelindeki diğer Tüvtürk istasyonlarında sunulduğu gibi haftanın altı günü (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri) 08:30 ile 17:30 saatleri içerisinde araç muayene hizmeti verilmektedir.  Belirtmiş olduğumuz bu saat aralığında Adıyaman Araç Muayene istasyonlarında aracınızın muayenesini kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Adıyaman’da bulunan Tüvtürk araç muayene istasyonlarının tamamın Pazar günleri kapalıdır. Pazar günleri muayene hizmeti verilmemektedir. Gezici muayene istasyonlarında verilen hizmet saatleri ise belirlenen program dahilinde belirlendiğinden farklılıklar göstermektedir.

Adıyaman Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları

Adıyaman’da sabit araç muayene istasyonları ile birlikte Adıyaman’ın farklı ilçelerinde de gezici araç muayene istasyonları kullanılarak gezici araç muayene hizmeti verilmektedir. Dilerseniz Adıyaman’da gezici araç muayene hizmeti verilen ilçelerin hangileri olduğunu Tüvtürk’ün resmi web internet sitesi üzerinden anlık olarak sorgulayabilirsiniz. Adıyaman gezici araç muayene istasyonlarına dair yapacağınız sorgulama sonucunda hangi ilçede hangi tarihlerde ve hangi adreslerde araç muayene hizmeti verildiğini görebilirsiniz. Yapacağınız sorgulama sonucunda ulaşacağınız gezici muayene istasyonu bilgileri doğrultusunda dilediğiniz gezici araç muayene istasyonunda aracınızın muayenesini yaptırabilirsiniz. Adıyaman gezici araç muayene istasyonlarını sorgulamak için linki ziyaret edebilirsiniz. Paylaştığımız sorgulama ekranında Adıyaman’ı seçtikten sonra tarih seçimi yaparak sorgulamayı tamamlayabilirsiniz. Adıyaman’da Gölbaşı, Kahta, Besni, ilçelerinde gezici muayene istasyonları ile gezici araç muayene hizmeti verilmektedir. Adıyaman gezici muayene istasyonları ve gezici muayene istasyonu adres bilgilerine ilişkin detaylı bilgiye yukarıda verdiğimiz linkten erişebilirsiniz.

Adıyaman’da Hafta Sonları Araç Muayene Yapılıyor mu?

Adıyaman sabit araç muayene istasyonlarında ve gezici araç muayene istasyonlarında Cumartesi günleri de dahil hizmet verilmektedir. Ancak Pazar günleri Tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Adıyaman’da da Tüvtürk’ün tüm istasyonları kapalı olup muayene hizmeti verilmemektedir. Pazar günleri Tüvtürk tarafından hafta tatili olarak uygulanmaktadır. İsteyen araç sahipleri Cumartesi günü diledikleri sabit araç muayene istasyonunda araçlarının muayenesini yaptırabilirler. Adıyaman gezici araç muayene istasyonu çalışma saatleri ise Tüvtürk tarafından belirlenmekte olup yerine göre değişiklik göstermektedir.

Adıyaman Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Emisyon Ölçümü Yapılıyor mu?

Adıyaman’da bulunan gezici araç muayene istasyonlarında egzoz emisyon ölçümü yapıldığı Tüvtürk resmi internet sitesinde belirtilmiştir. (Not: Gezici araç muayene istasyonlarının bulunduğu lokasyonda sabit egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti vermeye yetkili kurum bulunması halinde gezici istasyon tarafından bu hizmetin verilemediği Tüvtürk tarafından belirtilmektedir.) Araç mayenesi esnasında araçta geçerli bir egzoz gazı emisyon ölçümü olması zorunludur. Geçerli egzoz gazı emisyon ölçümü olmaması halinde araç ağır kusurlu sayılmaktadır. Gezici muayene istasyonlarında egzoz gazı ölçümü yapılıp yapılmadığına ilişkin listeye bu linkten ulaşabilirsiniz.

Adıyaman’da sabit ve gezici istasyonlarda araç muayenesi yaptırmak isteyen araç sahipleri buradaki anlatılan adımları uygulayarak Adıyaman muayene istasyonuna ücretsiz araç muayene randevusu oluşturabilirler.

Tüvtürk Adana

Tüvtürk Adana içerisinde farklı konumlarda bulunan muayene istasyonları ile araç muayene hizmeti vermektedir. Adana’da Tüvtürk tarafından muayene istasyonlarında haftanın Pazar günleri hariç araç muayenesi yapılmaktadır. Adana Tüvtürk araç muayene istasyonlarında araç muayene hizmeti almak isteyen araç sahiplerinin ücretsiz araç muayene randevusu alması yeterlidir. Tarafınızca Adana araç muayene istasyonları için oluşturacağınız muayene randevusunda seçtiğiniz gün ve saatte aracınızın muayenesini yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Adana Muayene İstasyonları Hangi Saatlerde Hizmet Veriyor?

Adana’da Tüvtürk muayene istasyonları tarafından diğer tüm Tüvtürk istasyonlarında olduğu gibi haftada altı gün (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi) 08:30 – 17:30 saatleri arasında kesintisiz araç muayenesi yapılmaktadır.  Belirtmiş olduğumuz bu saat aralığında Adana araç muayene istasyonlarından herhangi birinde aracınızın muayenesini yaptırabilirsiniz. Adana araç muayene istasyonlarında Pazar günleri muayene hizmeti verilmediğini yineleyelim.

Tüvtürk Adana Logo

Adana Gezici Araç Muayene İstasyonları

Adana’da Tüvtürk sabit araç muayene istasyonlarının yanında Adana ilçelerinde birçok merkezde gezici araç muayene istasyonları ile araç muayene hizmeti verilmektedir. Adana’da gezici araç muayene istasyonlarının hangi adreslerde hizmet verdiğini Tüvtürk’ün resmi web sitesi üzerinden kolayca sorgulayabilirsiniz. Yapacağınız sorgulama sonucunda hangi Adana’nın hangi bölgelerinde hangi tarihlerde ve hangi adreslerde gezici araç muayene istasyonu ile hizmet verildiğini görebilirsiniz. Bu bilgiler doğrultusunda dilediğiniz gezici muayene istasyonunda aracınızın muayenesini yaptırabilirsiniz. Adana gezici araç muayene istasyonlarını sorgulamak için linki kullanabilirsiniz. Açılacak olan pencerede ilgili menüden tarih seçimi yaparak sorgulamayı tamamlayabilirsiniz.

Adana Tüvtürk Araç Muayene İstasyonlarında Pazar Günleri Araç Muayenesi Yapılıyor mu?

Haftanın sadece Pazar günleri Tüvtürk Adana araç muayene istasyonunda ve ilçelerinde, gezici araç muayene istasyonlarında Pazar günleri araç muayenesi yapılmamaktadır. Adana Tüvtürk istasyonlarında muayene günleri hafta içi ve Cumartesi günüdür. Adana’da gezici muayene istasyonlarında verilen muayene hizmetleri ise ilçe düzeyinde farklı gün ve saatlerde yapılmaktadır. Bu tarihler Tüvtürk tarafından planlanmaktadır. Adana’nın gezici araç muayene hizmetlerine ilişkin bilgileri yukarıda paylaştığımız link vasıtasıyla öğrenebilirsiniz.

Adana Tüvtürk Araç Muayene İstasyonlarında Kredi Kartı İle Ödeme Yapılabilir mi?

Adana Tüvtürk araç muayene istasyonlarında kredi kartı ile ödeme kabul edilmektedir. İsteyen araç sahipleri araç muayene ücretinin tamamını herhangi bir bankanın kredi kartını veya hesap kartını kullanarak muayene istasyonunda ödeme imkanına sahiptir. Kredi kartı veya hesap kartının yerli bankalardan birine ait olması gerekmektedir. Ayrıca ödeme yapılacak olan kartın muayene yaptıracak kişi adına olması gerekmektedir. Başkasının kartı ile ödeme kabul edilmemektedir. Muayene randevusu oluşturulurken veya çağrı merkezinden kredi kartı ile ödeme kabul edilmemektedir. Böyle bir işlem ile karşılaşıldığında dikkatli olunması gerekmektedir. Tüvtürk’ün çağrı merkezinden ödeme kabul etme gibi bir uygulaması yoktur. Kredi kartı ile muayene ücreti ödemelerinde muayene ücretinin tamamının ya kart ile yada peşin olarak ödenmesi gerekmektedir. Bir kısmının elden bir kısmının kredi kartından ödenmesi mümkün değildir. Adana Tüvtürk araç muayene istasyonlarında araç muayene ücreti tek çekim olarak tahsil edilmektedir.

Adana Gezici Araç Muayene İstasyonunda Egzoz Emisyon Ölçümü Yapılıyor mu?

Adana Tüvtürk gezici araç muayene istasyonlarında egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmamaktadır. Muayene esnasında geçerli bir egzoz gazı emisyon ölçümü mutlaka olmalıdır. Bulunmaması halinde araç ağır kusurlu sayılacağı için araç muayeneden geçemeyecektir. Adana’nın Tüvtürk Gezici araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptıracak araç sahiplerinin bu duruma dikkat etmeleri önemlidir. Adana sabit araç muayene istasyonlarında egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti verildiğini de buradan belirtelim.

Adana araç muayene istasyonlarında aracının muayenesini yaptırmak isteyen araç sahipleri şu yazımızda anlatılan işlem adımlarını uygulayarak Adana araç muayene istasyonuna ücretsiz araç muayene randevusu alabilir.

.