İstanbul Motosiklet Muayene İstasyonları

İstanbul Motosiklet Muayene istasyonları sadece motosikletlerin muayenesi için hizmet veren istasyonlardır. Bu kapsamda Tüvtürk’ün İstanbul’da iki farklı noktada hizmet veren motosiklet muayene istasyonu bulunmakta. Diğer motosiklet istasyonlarında olduğu gibi İstanbul’daki Motosiklet muayene istasyonlarında da sadece ve sadece motosikletlerin muayeneleri yapılmakta olup, diğer araçlar için bu istasyonlarda hizmet verilmemektedir.

İstanbul motosiklet muayene istasyonları yer alan istasyonlardan bir tanesi İstanbul Kızıltoprak Motosiklet Muayene istasyonudur. Kızıltoprak motosiklet muayene istasyonunda sadece motosikletlerin muayeneleri gerçekleştirilmekte. Kızıltoprak muayene istasyonu randevulu çalışmakta olup randevusuz motosiklet muayenesi için motosiklet kabul edilmemekte. Bu sebeple Kızıltoprak motosiklet muayene istasyonundan hizmet almak isteyen motosiklet sahiplerinin bu istasyona gitmeden evvel randevu almaları gerekmektedir.

İstanbul Kızıltoprak motosiklet muayene istasyonu bilgilerini hemen buradan paylaşmak istiyoruz. Adres: Zühtüpaşa Mahallesi Bağdat caddesi İntaş Blokları A blok No :1 Zeminkat Fenerbahçe/Kadıköy/İstanbul Bu istasyondan faydalanmak istiyorsanız randevu oluşturmak için linki tıklayabilirsiniz. Ayrıca Tüvtürk’ün ücretsiz 0 850 222 8888 numaralı hattını arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

istanbul motosiklet muayenesinde kırmızı motosiklet

İstanbul’da sadece motosiklet muayenesi hizmeti veren ikinci motosiklet muayene istasyonu ise Maslak motosiklet muayene istasyonudur. Maslak motosiklet muayene istasyonu Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım 27. Sok. Maslak, Sarıyer / İstanbul – Avrupa adresinde hizmet vermektedir. Bu muayene istasyonunda da yine randevulu hizmet verilmektedir. Randevusuz araç kabul edilmemektedir. Bunun için yine yukarıda belirttiğimiz telefon numarasından randevunuzu oluşturabilir yada linkten randevunuzu kendiniz oluşturabilirsiniz.

Sonuç olarak İstanbul’da motosikletlere özel, biri Avrupa yakasında biri Anadolu yakasında olmak üzere iki farklı muayene istasyonu bulunuyor. Dileyen motosiklet sahipleri diğer muayene istasyonlarından da hizmet alabilirler. Motosiklet muayene istasyonunda motosikletinize ücretsiz muayene randevusu oluşturmak için gerekli adımları öğrenmek üzere bağlantıyı takip edebilirsiniz.

2020 Motosiklet Muayene Ücreti Ne Kadar?

2020 Motosiklet Muayene Ücreti ne kadar oldu diye merak eden pek çok motosiklet sürücüsü mevcut. Her ne kadar ülkemizde motosiklet sürücülerinin pek çoğu motosikletlerinin muayenesine pek dikkat etmiyor olsa da, özellikle son dönemde sıklaşan trafik kontrollerinden sonra bu hususa dikkat edenlerin sayısında artış olduğu gözlemleniyor. Motosikletin periyodik olarak muayene yaptırılması, motosikletin fiziki sürüş güvenliğini artıracak, güvenliğe tehdit oluşturabilecek eksikliklerin giderilmesini sağlayacaktır. Bu sebeple motosikletlerin periyodik olarak mutlaka muayenelerinin yaptırılması gerekir.

Her yıl olduğu gibi 2020 yılı için de motosiklet ve araç muayene ücretlerinde yeniden değerleme oranları doğrultusunda artış gerçekleştirildi. Araç muayene ücretlerinde yapılan bu artışlar motosiklet muayene ücretleri için de uygulanmakta. Motosiklet muayene ücretlerinin diğer taşıtların muayene ücretlerine kıyasla daha ucuz olduğunu söyleyelim.

siyah motosiklet ve tamirci

Motosiklet muayenesinin yapılması için TÜVTÜRK araç muayene istasyonunda vakit harcamak istemiyorsanız, motosikletinizi muayeneye götürmeden önce TÜVTÜRK resmi internet sitesi üzerinden ücretsiz motosiklet muayene randevusu oluşturabilirsiniz. Yaşadığınız yer itibariyle dilerseniz motosikletinizi gezici araç muayene istasyonuna götürerek muayenesini orada da yaptırabilirsiniz.

2020 Motosiklet Muayene Ücreti ne kadar diye soranlar için sorunun cevabını verelim. 2020 yeni motosiklet muayene ücreti 174,64 TL. Bu hususların dışında en çok merak edilen hususlardan bir tanesi de motosiklet muayene ücretinin kredi kartı ile ödenip ödenmeyeceği. Motosiklet muayene ücretleri diğer muayene ücretlerinde de olduğu gibi, kredi kartı ile ödenememektedir. Tüm TÜVTÜRK muayene istasyonlarında muayene ücretlerinin tamamı muayene öncesi başvuruda peşin olarak tahsil edilmektedir.

Antalya Muratpaşa Tüvtürk Motosiklet Muayene Randevusu Alma

Son zamanlarda trafikte motosiklet sayısında hatırı sayılır bir artış gözlemlenmekte. Özellikle gençler arasında hızla yayılan motosiklet tutkusunu eziyete dönüştürmemek için kurallara uyulması ve motosikletlerin muayenelerinin yaptırılması oldukça önemli. Tüvtürk de motosiklet muayenesi hususunda işleri kolaylaştırmaya çalışmakta.

Bu amaçla Antalya Muratpaşa’da hizmete sunulan Tüvtürk Muayene istasyonu hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor. Bu istasyonun muayene için motosikletleri randevulu ve randevusuz kabul ettiğini belirtelim. Ancak motosikletin muayeneye randevulu götürülmesi ile birlikte istasyondaki yığılmaların önüne geçilerek daha iyi hizmet verileceğinin bilinmesi bu noktada önemli bir husus.

Öncelikle Antalya Muratpaşa Tüvtürk Muayene İstasyonunun gerekli olan iletişim bilgilerini ilgililer için hemen paylaşalım.
Adresi: Dutlu Bahçe Mah. Gazi Bulv. No: 134/A Muratpaşa / ANTALYA
Telefon Numarası: 0 242 344 0770
Faks Numarası : 0 242 344 0771 şeklindedir.

Muratpaşa Tüvtürk Motosiklet Muayene Randevusu almak için bağlantıyı izleyebilirsiniz. Muratpaşa Motosiklet Muayene istasyonuna ücretsiz motosiklet muayene randevusunun nasıl alınacağı hususunda bilginiz yoksa buradan hazırlamış olduğumuz bilgilendirme yazısını okuyarak konuyu daha net anlayabilirsiniz. Dilerseniz saat 08:00-20:00 saatleri arasında 0850 222 88 88 numaralı Tüvtürk yardım destek hattından da randevu hususunda yardım talep edebilirsiniz.