HAKKIMIZDA

Web sitemiz, ücretsiz araç muayene randevusu almak için neler yapılması gerektiği, muayenede nelere dikkat edilmesi gerektiği ve yine araç muayene işlemleri hakkında genel bilgilendirme amacı gütmektedir. Sitemiz üzerinden ücretli veya ücretsiz araç muayene randevusu hizmeti verilmemektedir. Web Sitemizin Tüvtürk ile bir bağlantısı da bulunmamaktadır.

Tüvtürk Araç Muayene Randevusu almak tamamen ücretsizdir. Bunun için Tüvtürk’ün resmi internet sitesi üzerinden randevu oluşturulması veya 0850 222 88 88 numaralı müşteri hizmetlerinin aranarak randevu oluşturulmasını talep etmek yeterlidir. Ancak halihazırda internet üzerinden randevu alma işlemini gerçekleştiremeyen araç sahipleri için hizmet veren aracı şirketler bulunmaktadır. Bu şirketler, kişiler adına Tüvtürk’ün ücretsiz muayene hizmetini kullanarak oluşturdukları randevular için aracılık hizmeti için ücret talep edebilmektedirler. Randevu taleplerinin oluşturulması esnasında bu hususa mutlaka dikkat edilmelidir. Bu konuda sorumluluk sistemi kullanan kişilere aittir.

Sitemizde google adsense reklamları yayınlanmaktadır. Sitemiz üzerinden hiçbir şekilde muayene randevusu verilmemekte, bunun için ücret talep edilmemektedir. Google reklamlarının kullanılarak ücretli randevu alınması halinde bu durumdan sitemiz sorumlu tutulamaz. Zira araç muayene randevusu hizmetinin sadece Tüvtürk tarafından ve ücretsiz bir şekilde verildiği sitemizde defaatle belirtilmiştir. Web sitemizi kullanan ziyaretçilerimizin bu hususu okuyup anladıkları kabul edilmektedir. Bu şartları kabul etmeyen ziyaretçilerimizin web sitemizi kullanmamaları önemle rica olunur.

Bize, bilgi @ aracmuayeneverandevu.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.