Dulkadiroğlu Tüvtürk Araç Muayene

Dulkadiroğlu ilçesinde uzun yıllardan beri muayene hizmeti gezici muayene istasyonlarında verilirken yapılan çalışmalar neticesinde araç muayene istasyonu kuruldu. Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Tüvtürk araç muayene istasyonu artık müşterilerine hizmet veriyor. Dileyen araç sahipleri bu istasyondan araç muayene hizmeti için randevu oluşturabilmekte.

Dulkaridoğlu Araç Muayene İstasyonu Hangi Saatlerde Hizmet Veriyor?

Dulkadiroğlu araç muayene istasyonu tarafından diğer Tüvtürk istasyonlarının pek çoğunda olduğu gibi haftanın altı günü (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi) 08:30 – 17:30 saat aralığında (son müşteri kabul 17:00) araç muayenesi hizmeti verilmektedir.  Bu saat aralığında Kahramanmaraş Dulkadiroğlu araç muayene istasyonunda aracınızın muayenesini yaptırabilirsiniz. Dulkadiroğlu Araç muayene istasyonunda Pazar günleri muayene hizmeti verilmemektedir.

Dulkadiroğlu Araç Muayene İstasyonunda Egzoz Emisyon Ölçümü Yapılıyor mu?

dulkadiroğlu tüvtürk

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu araç muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti de verilmektedir. Böylece muayeneye gitmeden önce farklı yerlere giderek egzoz muayenesi yaptırmak zorunda kalmayacaksınız. Muayene yaptırılacak araçta geçerli bir egzoz gazı emisyon ölçümü bulunması zorunluluktur. Egzoz Emisyon muayenesi bulunmayan araçlar ağır kusurlu sayılmakta ve muayeneden geçememektedir. Dulkadiroğlu araç muayene istasyonlarından hizmet alacak araç sahiplerinin geçerli bir egzoz muayenesi bulunup bulunmadığını kontrol etmesi, egzoz muayenesi bulunmayan araç sahiplerinin öncelikle egzoz muayenesini yaptırmaları hususlarını önemle hatırlatırız.

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Tüvtürk Araç muayene istasyonunda araç muayenesi yaptırmak isteyen araç sahipleri buradaki anlatılan adımları uygulayarak Dulkadiroğlu istasyonu için tamamen ücretsiz bir şekilde araç muayene randevusu oluşturabilirler. Dulkadiroğlu muayene istasyonu randevusuz araçları muayeneye kabul etmemektedir. Bu durum web sitesinde özellikle belirtilmiştir.

Kastamonu İnebolu araç muayene istasyonu adres ve iletişim bilgileri:
Adres: İstasyon mahallesi 78042. Sokak No:3A Dulkadiroğlu KAHRAMANMARAŞ Telefon:  0 850 222 8888

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir