İnebolu Tüvtürk Araç Muayene

İnebolu, yakın zamana kadar Tüvtürk tarafından sadece gezici muayene hizmeti verilen ilçelerden bir tanesiydi. Yapılan çalışmalar neticesinde Tüvtürk Araç Muayene istasyonu 30 Ekim 2023 tarihinden itibaren İnebolu ilçesinde hizmet vermeye başladı. Diğer araç muayene istasyonlarında olduğu gibi tüm araçların muayene işlemleri İnebolu muayene istasyonunda verilmeye başladı. Bu bilgi Tüvtürk resmi internet sitesi üzerinden de duyuruldu ve İnebolu istasyonu için randevu hizmeti de verilmeye başlanıldı. İnebolu İstasyonunda araç muayenesi yaptırmak isteyen araç sahipleri randevu oluşturarak araç muayenesi yaptırabilmekte.

İnebolu Muayene İstasyonu Hangi Saatlerde Hizmet Veriyor?

İnebolu araç muayene istasyonu tarafından diğer Tüvtürk istasyonlarında olduğu gibi haftanın altı günü (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi) 08:30 – 17:30 saat aralığında araç muayenesi hizmeti verilmektedir.  Bu saat aralığında Kastamonu İnebolu Muayene istasyonunda aracınızın muayenesini yaptırabilirsiniz. İnebolu Araç muayene istasyonunda Pazar günleri muayene hizmeti verilmemektedir.

Araç Muayene İstasyonunda Egzoz Emisyon Ölçümü Yapılıyor mu?

inebolu araç muayene

Kastamonu İnebolu araç muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti de verilmektedir. Böylece muayeneye gitmeden önce farklı yerlerde egzoz muayenesi yaptırmak zorunda kalmayacaksınız. Muayene esnasında geçerli bir egzoz gazı emisyon ölçümü bulunması bir zorunluluktur. Egzoz Emisyon muayenesi bulunmayan araç ağır kusurlu sayılmaktadır. İnebolu araç muayene istasyonlarından hizmet alacak araç sahiplerinin bu duruma dikkat etmelerini, egzoz muayenesi bulunmayan araç sahiplerinin öncelikle egzoz muayenesini yaptırmalarını önemle hatırlatırız.

Kastamonu Tüvtürk İnebolu Araç muayene istasyonunda araç muayenesi yaptırmak isteyen araç sahipleri buradaki anlatılan adımları uygulayarak İnebolu istasyonu için ücretsiz araç muayene randevusu oluşturabilirler. İnebolu muayene istasyonu randevusuz araçları muayeneye kabul etmemektedir. Bu durum web sitesinde özellikle belirtilmiştir.

Kastamonu İnebolu araç muayene istasyonu adres ve iletişim bilgileri:
Adres: Yakaboyu Mahallesi Zaferyolu Cad. No. 51 İnebolu/Kastamonu Telefon:  0 850 222 8888
(İnebolu Araç Muayene İstasyonu İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yanında bulunmaktadır)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir