Erzurum Pasinler Tüvtürk Gezici İstasyonuna Muayene Randevusu Alma

Tüvtürk tarafından gezici muayene istasyonları sayesinde muayene hizmeti vatandaşın ayağına kadar götürülmektedir. Gezici istasyonlar sayesinde özellikle muayene istasyonu bulunmayan bölgelerde de araç muayene işlemi yapılabilmesi ve diğer istasyonlardaki yoğunluğun bir nebze olsun azaltılması amaçlanmaktadır.

Yurt genelinde hizmet veren Tüvtürk gezici istasyonların hemen hepsi randevu ile hizmet vermektedir. Randevusuz yapılan başvurular geri çevrilmektedir. Bu sebeple Erzurum Pasinler için gezici istasyonun randevulu hizmet verip vermediğini başvurunuzdan önce mutlaka kontrol edin.

Erzurum Pasinler Tüvtürk gezici istasyonlarını sorgulamak için ve hangi adreste hizmet vereceğini öğrenmek için lütfen linki ziyaret ediniz. Listeden Erzurum Pasinler il veya ilçe seçimi yaparak adresleri görüntüleyebilirsiniz.

Erzurum Pasinler gezici muayene istasyonu randevusu almak için linki takip edebilirsiniz. Karşınıza gelecek olan ekranda plaka no ve ruhsat seri no ile gezici muayene istasyonu randevusunu almak istediğiniz ili seçerek işleminize başlayabilirsiniz. Adım adım muayene randevusunu nasıl alacağınızı öğrenmek için buradaki yazıdan faydalanabilirsiniz.

Tüvtürk Erzurum Pasinler gezici araç muayene istasyonu için gerekli olan randevu hizmetinin ücretsiz olduğunu belirtelim. Arzu ederseniz 0850 222 88 88 numaralı Tüvtürk yardım destek hattından gezici muayene istasyonu için yardım talep edebilirsiniz.

Erzurum Pasinler bölgesinde hizmet veren Tüvtürk gezici muayene istasyonuna aracınızı muayene götürürken egzoz muayenenizin bulunup bulunmadığını mutlaka kontrol ediniz. Egzoz muayenesi (egzoz gazı emisyon ölçümü) olmaması ağır kusur sayıldığı için aracınızın muayenesini yaptıramazsınız. Öncelikle egzoz muayenenizi yaptırmalısınız.

Gezici araç muayene istasyonlarının bulunduğu bölgede sabit egzoz gazı emisyon ölçümü yapmaya yetkili bir kurum bulunması halinde gezici muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yaptıramayacağınızı da hemen ekleyelim. Erzurum Pasinler için gezici istasyonlarda egzoz emisyon ölçümü hizmeti verilip verilmediğini kontrol etmek için lütfen linki ziyaret ediniz.

 

2 thoughts to “Erzurum Pasinler Tüvtürk Gezici İstasyonuna Muayene Randevusu Alma”

  1. Defalarca gezici pasinler muayene istasyonundan randevu almak istiyoruz sistemde Pasinler neden görünmüyor bana yardımcı olursanız sevinirim.

    1. 02.05.2023 Salı günü ve 06.05.2023 Cumartesi günü Pasinler’de D-80 PASİNLER-HORASAN KARAYOLU ÜZERİ, YENİ OTO SANAYİ SİTESİ adresinde gezici muayene hizmeti verileceği bilgisi Tüvtürk resmi internet sitesinde yer almaktadır. E devlet üzerinden randevu oluşturamıyorsanız 0850 222 88 88 numaralı Tüvtürk yardım destek hattından bilgi alabilir, randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir