Tüvtürk Çankırı

Tüvtürk Çankırı İlinde sabit araç muayene istasyonunda Pazar günleri hariç muayene hizmeti veriyor. Ayrıca Çankırı’nın bazı ilçelerine planlanan gün ve saatler içerisinde gezici muayene istasyonu ile araç muayene hizmeti veriyor. Çankırı Merkez Tüvtürk istasyonunda araç muayene hizmeti almak için oluşturacağınız ücretsiz araç muayene randevusu ile aracınızı daha kısa sürede muayene yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Çankırı Hangi Saatlerde Hizmet Veriyor?

Tüvtürk tarafından Çankırı muayene istasyonunda diğer Tüvtürk istasyonlarında olduğu gibi haftanın altı günü (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi) 08:30 – 17:30 saat aralığında araç muayenesi hizmeti verilmektedir.  Bu saat aralığında Çankırı Muayene istasyonunda aracınızın muayenesini yaptırabilirsiniz. Çankırı Araç muayene istasyonunda Pazar günleri muayene hizmeti verilmemektedir.

Çankırı Gezici Araç Muayene İstasyonları.

Çankırı Tüvtürk Logo

Çankırı’da merkez sabit Muayene istasyonunun yanısıra Çankırı ilçelerinde de gezici muayene istasyonu ile araç muayene hizmeti verilmektedir. Bu hizmetlere dahil olan ilçeleri Tüvtürk’ün resmi internet sitesi üzerinden rahatlıkla sorgulayabilirsiniz. Yapacağınız sorgulama sonucunda hangi ilçede hangi tarihlerde ve hangi adreslerde gezici araç muayene istasyonu ile hizmet verildiğini öğrenebilirsiniz. Bu bilgiler ışığında dilediğiniz istasyonda aracınızın muayenesini yaptırabilirsiniz. Çankırı gezici araç muayene hizmetlerini sorgulamak için linki kullanabilirsiniz. Bu ekranda tarih seçimi yaparak sorgulamayı tamamlayabilirsiniz. Çankırı’da Tüvtürk Abdulhalik Renda Mahallesi Aşağı Ballıca Mevki 371 Ada 11 Parsel, 18200 Çankırı Merkez/Çankırı adresinde hizmet vermektedir.

Çankırı Araç Muayene İstasyonlarında Pazar Günü Hizmet Veriliyor mu?

Pazar günleri Tüvtürk Çankırı Merkez araç muayene istasyonunda ve ilçelerinde gezici araç muayene istasyonunda Pazar günleri araç muayenesi yapılmamaktadır. Muayene günleri hafta içi ve Cumartesi günüdür. Gezici muayene istasyonlarında verilen muayene hizmetleri ise ilçe bazında farklı gün ve saatlerde yapılmaktadır. Bu tarihler Tüvtürk tarafından planlanmaktadır.

Çankırı Gezici Araç Muayene İstasyonunda Egzoz Emisyon Ölçümü Yapılıyor mu?

Çankırı merkez araç muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti verilmektedir. Çankırı gezici araç muayene istasyonlarında ise egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti verilmemektedir. Muayene esnasında geçerli bir egzoz gazı emisyon ölçümü mutlaka olmalıdır. Zira bulunmaması halinde araç ağır kusurlu sayılmaktadır. Çankırı Tüvtürk Gezici araç muayene istasyonlarından hizmet alacak araç sahiplerinin bu duruma dikkat etmelerini tavsiye ederiz.

Çankırı Araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak isteyen araç sahipleri buradaki anlatılan adımları uygulayarak Çankırı muayene istasyonuna ücretsiz araç muayene randevusu oluşturabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir