Tüvtürk Adana

Tüvtürk Adana içerisinde farklı konumlarda bulunan muayene istasyonları ile araç muayene hizmeti vermektedir. Adana’da Tüvtürk tarafından muayene istasyonlarında haftanın Pazar günleri hariç araç muayenesi yapılmaktadır. Adana Tüvtürk araç muayene istasyonlarında araç muayene hizmeti almak isteyen araç sahiplerinin ücretsiz araç muayene randevusu alması yeterlidir. Tarafınızca Adana araç muayene istasyonları için oluşturacağınız muayene randevusunda seçtiğiniz gün ve saatte aracınızın muayenesini yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Adana Muayene İstasyonları Hangi Saatlerde Hizmet Veriyor?

Adana’da Tüvtürk muayene istasyonları tarafından diğer tüm Tüvtürk istasyonlarında olduğu gibi haftada altı gün (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi) 08:30 – 17:30 saatleri arasında kesintisiz araç muayenesi yapılmaktadır.  Belirtmiş olduğumuz bu saat aralığında Adana araç muayene istasyonlarından herhangi birinde aracınızın muayenesini yaptırabilirsiniz. Adana araç muayene istasyonlarında Pazar günleri muayene hizmeti verilmediğini yineleyelim.

Tüvtürk Adana Logo

Adana Gezici Araç Muayene İstasyonları

Adana’da Tüvtürk sabit araç muayene istasyonlarının yanında Adana ilçelerinde birçok merkezde gezici araç muayene istasyonları ile araç muayene hizmeti verilmektedir. Adana’da gezici araç muayene istasyonlarının hangi adreslerde hizmet verdiğini Tüvtürk’ün resmi web sitesi üzerinden kolayca sorgulayabilirsiniz. Yapacağınız sorgulama sonucunda hangi Adana’nın hangi bölgelerinde hangi tarihlerde ve hangi adreslerde gezici araç muayene istasyonu ile hizmet verildiğini görebilirsiniz. Bu bilgiler doğrultusunda dilediğiniz gezici muayene istasyonunda aracınızın muayenesini yaptırabilirsiniz. Adana gezici araç muayene istasyonlarını sorgulamak için linki kullanabilirsiniz. Açılacak olan pencerede ilgili menüden tarih seçimi yaparak sorgulamayı tamamlayabilirsiniz.

Adana Tüvtürk Araç Muayene İstasyonlarında Pazar Günleri Araç Muayenesi Yapılıyor mu?

Haftanın sadece Pazar günleri Tüvtürk Adana araç muayene istasyonunda ve ilçelerinde, gezici araç muayene istasyonlarında Pazar günleri araç muayenesi yapılmamaktadır. Adana Tüvtürk istasyonlarında muayene günleri hafta içi ve Cumartesi günüdür. Adana’da gezici muayene istasyonlarında verilen muayene hizmetleri ise ilçe düzeyinde farklı gün ve saatlerde yapılmaktadır. Bu tarihler Tüvtürk tarafından planlanmaktadır. Adana’nın gezici araç muayene hizmetlerine ilişkin bilgileri yukarıda paylaştığımız link vasıtasıyla öğrenebilirsiniz.

Adana Tüvtürk Araç Muayene İstasyonlarında Kredi Kartı İle Ödeme Yapılabilir mi?

Adana Tüvtürk araç muayene istasyonlarında kredi kartı ile ödeme kabul edilmektedir. İsteyen araç sahipleri araç muayene ücretinin tamamını herhangi bir bankanın kredi kartını veya hesap kartını kullanarak muayene istasyonunda ödeme imkanına sahiptir. Kredi kartı veya hesap kartının yerli bankalardan birine ait olması gerekmektedir. Ayrıca ödeme yapılacak olan kartın muayene yaptıracak kişi adına olması gerekmektedir. Başkasının kartı ile ödeme kabul edilmemektedir. Muayene randevusu oluşturulurken veya çağrı merkezinden kredi kartı ile ödeme kabul edilmemektedir. Böyle bir işlem ile karşılaşıldığında dikkatli olunması gerekmektedir. Tüvtürk’ün çağrı merkezinden ödeme kabul etme gibi bir uygulaması yoktur. Kredi kartı ile muayene ücreti ödemelerinde muayene ücretinin tamamının ya kart ile yada peşin olarak ödenmesi gerekmektedir. Bir kısmının elden bir kısmının kredi kartından ödenmesi mümkün değildir. Adana Tüvtürk araç muayene istasyonlarında araç muayene ücreti tek çekim olarak tahsil edilmektedir.

Adana Gezici Araç Muayene İstasyonunda Egzoz Emisyon Ölçümü Yapılıyor mu?

Adana Tüvtürk gezici araç muayene istasyonlarında egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmamaktadır. Muayene esnasında geçerli bir egzoz gazı emisyon ölçümü mutlaka olmalıdır. Bulunmaması halinde araç ağır kusurlu sayılacağı için araç muayeneden geçemeyecektir. Adana’nın Tüvtürk Gezici araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptıracak araç sahiplerinin bu duruma dikkat etmeleri önemlidir. Adana sabit araç muayene istasyonlarında egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti verildiğini de buradan belirtelim.

Adana araç muayene istasyonlarında aracının muayenesini yaptırmak isteyen araç sahipleri şu yazımızda anlatılan işlem adımlarını uygulayarak Adana araç muayene istasyonuna ücretsiz araç muayene randevusu alabilir.

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir