Tüvtürk Çorum

Tüvtürk Çorum İlinde araç muayenesi hizmetlerini, sabit araç muayene istasyonlarında haftada altı gün olmak üzere (Pazar günleri hariç) araç sahiplerinin hizmetine sunuyor. Çorum’nın sabit muayene istasyonu bulunmayan ilçelerinde ise araç muayene hizmeti, Tüvtürk’ün planladığı tarih ve saat aralığında Tüvtürk gezici muayene istasyonları ile veriliyor. Çorum için hizmete sunulan sabit araç muayene istasyonlarında aracının muayenesini yaptırmak isteyenlerin, araç muayene randevusu alarak muayeneye gitmesi gerekiyor.

Tüvtürk Çorum ’da Hangi Saatlerde Muayene Hizmeti Veriyor?

Tüvtürk tarafından Çorum’daki sabit araç muayene istasyonlarında, diğer tüm Tüvtürk istasyonlarında olduğu gibi haftanın altı günü olmak üzere (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri) sabah saat 08:30 ile akşam saat 17:30 saatleri aralığında hizmet veriliyor.  Belirtilen bu saat aralığında Çorum’da yer alan tüm araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak mümkün. Çorum’da hizmet veren araç muayene istasyonlarının Pazar günleri hizmet vermediğini bir kez daha belirtmek istiyoruz.

Gezici muayene istasyonlarında araç muayene hizmetleri gün ve saatleri değişiklik gösteriyor. Gezici istasyonların muayene hizmetlerinin tarih ve saat aralığı Tüvtürk tarafından planlanıyor ve her ay düzenli olarak web sitesinde yayınlanıyor. Bu hususta detaylı bilgiye aşağı kısımda sizlerle paylaşacağımız Tüvtürk ilgili sayfasından ulaşabilirsiniz. Çorum’da yer alan tüm sabit muayene istasyonlarına buradaki linkten erişebilirsiniz.

Tüvtürk Çorum Gezici Araç Muayene İstasyonları

tüvtürk çorum

Çorum’da sabit araç muayene istasyonu ile birlikte Çorum’nın farklı ilçelerinde de gezici araç muayene istasyonları vasıtasıyla araç muayene hizmeti veriliyor. Çorum’daki gezici araç muayene hizmeti verilen ilçelerin hangileri olduğunu Tüvtürk’ün resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. Bu konudaki detayları, verdiğimiz bağlantıyı kullanarak inceleyebilirsiniz. Çorum gezici araç muayene istasyonlarını sorgulamak için bağlantıyı kullanabilirsiniz. Linkini vermiş olduğumuz sorgulama ekranında Çorum ilini seçtikten sonra tarih bölümünden seçim yaparak sorgulamayı tamamlayabilirsiniz. Sorgulama sonucunda seçilen tarih aralığında hizmet verilen gezici araç muayene istasyonları ekranda listelenecektir. Çorum’da  Alaca, Mecitözü, İskilip, Bayat, Kargı, Ortaköy, Uğurludağ ilçelerinde / bölgelerinde gezici muayene istasyonları ile araç muayene hizmeti verilmektedir. Çorum gezici muayene istasyonları adres bilgilerine ilişkin detaylı bilgilere üst kısımda paylaşmış olduğumuz bağlantıdan erişebilirsiniz.

Çorum’da Hafta Sonları Araç Muayene Yapılıyor mu?

Çorum sabit araç muayene istasyonlarında, ayrıca gezici araç muayene istasyonlarında Cumartesi günleri de dahil araç muayenesi yapılmaktadır. Pazar günleri  Çorum’da Tüvtürk’ün tüm istasyonları kapalı olduğundan araç muayene hizmeti verilmemektedir. Pazar günleri Tüvtürk tarafından hafta tatili olarak uygulanmaktadır. Çorum’da araç muayenesi yaptırmak isteyen araç sahipleri Cumartesi günü araçlarının muayenesini yaptırabilirler.

Çorum’da Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi Yapılıyor mu?

Çorum’da bulunan gezici araç muayene istasyonlarında egzoz muayenesi yapıldığı Tüvtürk resmi internet sitesinde belirtilmiştir. (Not: Gezici araç muayene istasyonlarının bulunduğu konumda sabit egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti vermeye yetkili başkaca kurum bulunması halinde gezici istasyon tarafından bu hizmetin verilemediği Tüvtürk tarafından belirtilmektedir.) Araç muayenesi esnasında araçta geçerli bir egzoz gazı emisyon ölçümü bulunması zorunluluktur. Muayenesi yaptırılacak araçta geçerli egzoz gazı emisyon ölçümü bulunmaması halinde araç ağır kusurlu sayılmaktadır. Çorum’da Gezici muayene istasyonlarında egzoz muayenesi ölçümü yapılıp yapılmadığına ilişkin listeye bu bağlantı linkinden ulaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir