Tüvtürk Balıkesir Araç Muayene

Tüvtürk Balıkesir İlinde araç muayene hizmetlerini, sabit araç muayene istasyonlarında haftada altı gün olmak üzere (Balıkesir’de hizmet veren Tüvtürk Muayene İstasyonlarında Pazar günleri araç muayene hizmeti verilmemektedir) araç sahiplerinin hizmetine sunuyor. Balıkesir’ın ilçelerinde ise araç muayene hizmeti, sabit muayene istasyonlarında ayrıca Tüvtürk’ün planladığı tarih ve saat aralığında Tüvtürk gezici muayene istasyonları vasıtasıyla veriliyor. Balıkesir’de hizmet verilen Tüvtürk sabit araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak isteyenlerin araç muayene randevusu alarak muayeneye gitmesi gerekiyor.

Tüvtürk Balıkesir’de Hangi Saat Aralığında Hizmet Veriyor?

Balıkesir’deki sabit araç muayene istasyonlarında Tüvtürk tarafından, Türkiye genelinde hizmet vermekte olan diğer tüm Tüvtürk istasyonlarında olduğu gibi haftanın altı günü (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri) sabah saat 08:30 ile akşam saat 17:30 saatleri arasında hizmet veriliyor.  Bu saatler aralığında tüm Tüvtürk Balıkesir araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak mümkün. Balıkesir gezici araç muayene istasyonlarında araç muayene hizmetleri gün ve saatleri ise değişiklik göstermektedir. Bu hizmetin tarih ve saat aralığı Tüvtürk tarafından belirlenmekte ve yayınlanmaktadır. Balıkesir’de yer alan tüm sabit muayene istasyonlarına bu linkten erişebilirsiniz.

Balıkesir Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları

tüvtürk balıkesir

Balıkesir’de sabit araç muayene istasyonu ile birlikte Balıkesir’ın farklı ilçelerinde gezici araç muayene istasyonları kullanılarak araç muayene hizmeti veriliyor. Balıkesir’deki gezici araç muayene hizmeti verilen ilçelerin hangileri olduğunu Tüvtürk’ün resmi internet sitesi üzerinden sorgulayabilirsiniz. Bunun için detayları, verdiğimiz bağlantıyı kullanarak inceleyebilirsiniz. Yapacağınız sorgulama sonucunda edinilen Balıkesir gezici muayene istasyonu bilgileri doğrultusunda, size uygun tarihteki gezici araç muayene istasyonunda araç muayene işlemlerini yaptırılabilirsiniz. Balıkesir gezici araç muayene istasyonlarını sorgulamak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Sorgulama sonucunda seçilen tarih aralığında hizmet verilen gezici araç muayene istasyonları listelenecektir. Balıkesir’de Sındırgı, Bigadiç, Dursunbey, Susurluk, Gönen, İvrindi, Savaştepe ve Balya ilçelerinde gezici muayene istasyonları ile araç muayene hizmeti verilmektedir. Balıkesir gezici muayene istasyonları adres bilgilerine ilişkin detaylı bilgilere hemen yukarıda paylaşmış olduğumuz bağlantıdan erişebilirsiniz.

Balıkesir’de Hafta Sonları Araç Muayene Yapılıyor mu?

Balıkesir sabit araç muayene istasyonlarında, ayrıca gezici araç muayene istasyonlarında Cumartesi günleri de dahil araç muayenesi yapılmaktadır. Pazar günleri Tüvtürk tarafından hafta tatili olarak uygulanmaktadır. Balıkesir’de araç muayenesi yaptırmak isteyen araç sahipleri Cumartesi günü diledikleri sabit araç muayene istasyonunda araçlarının muayenesini yaptırabilirler. Balıkesir’deki gezici araç muayene istasyonu çalışma saatleri Cumartesi günleri de Tüvtürk tarafından planlanmaktadır.

Balıkesir’de Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi Yapılıyor mu?

Balıkesir’de bulunan gezici araç muayene istasyonlarında egzoz muayenesi yapıldığı Tüvtürk resmi web sitesinde belirtilmiştir. (Not: Gezici araç muayene istasyonlarının bulunduğu konumda sabit egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti vermeye yetkili başkaca kurum bulunması halinde gezici istasyon tarafından bu hizmetin verilemediği Tüvtürk tarafından belirtilmektedir.) Balıkesir’de Gezici muayene istasyonlarında egzoz muayenesi ölçümü yapılıp yapılmadığına ilişkin listeye bu bağlantı linkinden ulaşabilirsiniz.

Balıkesir’de yaşayanlar başka yerde araç muayenesi yaptırabilir mi?

Balıkesir içerisinde ikamet eden araç sahipleri nüfus ve araç yoğunluğu gibi sebeplerle zaman zaman Balıkesir dışında araç muayenesi yaptırıp yaptıramayacaklarını merak ediyor. Bunun sebebi daha sakin ve yoğun olmayan yakın il ve ilçelerde daha kısa sürede araç muayenesi yaptırmak. Dileyen araç sahipleri Balıkesir dışında herhangi bir araç muayene istasyonunda araç muayenesini rahatlıkla yaptırabilir. Kişinin yaşadığı yerde araç muayenesi yaptırma zorunluluğu bulunmamaktadır. Balıkesir’de sabit ve gezici istasyonlarda aracının muayenesini yaptırmak isteyen araç sahipleri burada anlatılan adımları uygulayarak Balıkesir araç muayene istasyonlarına ücretsiz araç muayene randevusu oluşturabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir