Antalya Muratpaşa Tüvtürk Motosiklet Muayene Randevusu Alma

Son zamanlarda trafikte motosiklet sayısında hatırı sayılır bir artış gözlemlenmekte. Özellikle gençler arasında hızla yayılan motosiklet tutkusunu eziyete dönüştürmemek için kurallara uyulması ve motosikletlerin muayenelerinin yaptırılması oldukça önemli. Tüvtürk de motosiklet muayenesi hususunda işleri kolaylaştırmaya çalışmakta.

Bu amaçla Antalya Muratpaşa’da hizmete sunulan Tüvtürk Muayene istasyonu hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor. Bu istasyonun muayene için motosikletleri randevulu ve randevusuz kabul ettiğini belirtelim. Ancak motosikletin muayeneye randevulu götürülmesi ile birlikte istasyondaki yığılmaların önüne geçilerek daha iyi hizmet verileceğinin bilinmesi bu noktada önemli bir husus.

Öncelikle Antalya Muratpaşa Tüvtürk Muayene İstasyonunun gerekli olan iletişim bilgilerini ilgililer için hemen paylaşalım.
Adresi: Dutlu Bahçe Mah. Gazi Bulv. No: 134/A Muratpaşa / ANTALYA
Telefon Numarası: 0 242 344 0770
Faks Numarası : 0 242 344 0771 şeklindedir.

Muratpaşa Tüvtürk Motosiklet Muayene Randevusu almak için bağlantıyı izleyebilirsiniz. Muratpaşa Motosiklet Muayene istasyonuna ücretsiz motosiklet muayene randevusunun nasıl alınacağı hususunda bilginiz yoksa buradan hazırlamış olduğumuz bilgilendirme yazısını okuyarak konuyu daha net anlayabilirsiniz. Dilerseniz saat 08:00-20:00 saatleri arasında 0850 222 88 88 numaralı Tüvtürk yardım destek hattından da randevu hususunda yardım talep edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir