İstanbul Motosiklet Muayene İstasyonları

İstanbul Motosiklet Muayene istasyonları sadece motosikletlerin muayenesi için hizmet veren istasyonlardır. Bu kapsamda Tüvtürk’ün İstanbul’da iki farklı noktada hizmet veren motosiklet muayene istasyonu bulunmakta. Diğer motosiklet istasyonlarında olduğu gibi İstanbul’daki Motosiklet muayene istasyonlarında da sadece ve sadece motosikletlerin muayeneleri yapılmakta olup, diğer araçlar için bu istasyonlarda hizmet verilmemektedir.

İstanbul motosiklet muayene istasyonları yer alan istasyonlardan bir tanesi İstanbul Kızıltoprak Motosiklet Muayene istasyonudur. Kızıltoprak motosiklet muayene istasyonunda sadece motosikletlerin muayeneleri gerçekleştirilmekte. Kızıltoprak muayene istasyonu randevulu çalışmakta olup randevusuz motosiklet muayenesi için motosiklet kabul edilmemekte. Bu sebeple Kızıltoprak motosiklet muayene istasyonundan hizmet almak isteyen motosiklet sahiplerinin bu istasyona gitmeden evvel randevu almaları gerekmektedir.

İstanbul Kızıltoprak motosiklet muayene istasyonu bilgilerini hemen buradan paylaşmak istiyoruz. Adres: Zühtüpaşa Mahallesi Bağdat caddesi İntaş Blokları A blok No :1 Zeminkat Fenerbahçe/Kadıköy/İstanbul Bu istasyondan faydalanmak istiyorsanız randevu oluşturmak için linki tıklayabilirsiniz. Ayrıca Tüvtürk’ün ücretsiz 0 850 222 8888 numaralı hattını arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

istanbul motosiklet muayenesinde kırmızı motosiklet

İstanbul’da sadece motosiklet muayenesi hizmeti veren ikinci motosiklet muayene istasyonu ise Maslak motosiklet muayene istasyonudur. Maslak motosiklet muayene istasyonu Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım 27. Sok. Maslak, Sarıyer / İstanbul – Avrupa adresinde hizmet vermektedir. Bu muayene istasyonunda da yine randevulu hizmet verilmektedir. Randevusuz araç kabul edilmemektedir. Bunun için yine yukarıda belirttiğimiz telefon numarasından randevunuzu oluşturabilir yada linkten randevunuzu kendiniz oluşturabilirsiniz.

Sonuç olarak İstanbul’da motosikletlere özel, biri Avrupa yakasında biri Anadolu yakasında olmak üzere iki farklı muayene istasyonu bulunuyor. Dileyen motosiklet sahipleri diğer muayene istasyonlarından da hizmet alabilirler. Motosiklet muayene istasyonunda motosikletinize ücretsiz muayene randevusu oluşturmak için gerekli adımları öğrenmek üzere bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir