1 Ocak 2022 Cumartesi Tüvtürk Açık mı?

1 Ocak 2022 Cumartesi günü araç Tüvtürk açık mı? yılbaşı tatilinde araç muayene yapılıyor mu diye merak eden pek çok araç sahibi sorularına yanıt arıyor. Bu sene yılbaşı tatilinin Cumartesi gününe denk gelmesi ve bu günde tüm resmi kurumların zaten çalışmıyor olması, araç sahiplerinde Tüvtürk’ün bu tarihte çalışıp çalışmadığı, araç muayene hizmeti verip vermediği hususunda kafa karışıklığına sebep oldu. Bu nedenle siz de yılbaşı tatilinde aracınızın muayenesini yaptırmayı planlıyorsanız, bu gün için araç muayene randevusu almak istiyorsanız yazımızı okumadan yılbaşı tatilinde araç muayene için plan yapmayın.

01 Ocak 2022 Cumartesi araç muayene hizmeti

Daha önceleri web sitemizde Tüvtürk’ün çalışma saatlerini paylaşmıştık. Dilerseniz buradan önceki yazımıza ulaşarak Tüvtürk’ün çalışma gün ve saatlerini inceleyebilirsiniz. Her ne kadar Tüvtürk’ün gezici araç muayene istasyonları da dahil Türkiye’deki tüm şubelerinin aynı çalışma saatleri içerisinde hizmet verdiği biliniyor olsa da, zaman zaman resmi tatillerin farklı günlere denk gelmesi kafa karışıklığına sebebiyet verebiliyor. Tüvtürk, yıl içerisindeki tüm resmi tatillerde ve tüm dini bayram tatillerinde, tatil süresi boyunca kapalı olup hiçbir şekilde araç muayene hizmeti vermemektedir. Bu tatillere resmi tatillerden bir tanesi olan yılbaşı tatili de dahildir.

1 Ocak 2022 Cumartesi günü araç Tüvtürk açık mı?
Yılbaşı tatilinde Tüvtürk tarafından araç muayene hizmeti verilmemektedir. Dolayısıyla 01 Ocak 2022 Cumartesi günü de Tüvtürk’ün hiçbir şubesi araç muayene hizmeti vermeyecektir. Yılbaşı tatilinde tüvtürk muayene istasyonları kapalı olacaktır. Tüvtürk randevu sistemi üzerinde yapılacak kontrolde de bu durum net bir şekilde anlaşılabilir. Zira normal zamanda Cumartesi günlerine randevu oluşturulabilirken 01 Ocak 2022 gününe Tüvtürk tarafından randevu alınamamaktadır.

Siz de yılbaşı tatili boşa gitmesin aracımın muayenesini bari yaptırayım diye düşünenlerdenseniz, bu planınızı başka bir tarihe ertelemeniz gerekiyor. Bu tarihte aracınızın muayenesini yaptırmanız mümkün olmayacaktır. Dileyenler buradaki linki kullanarak 01 Ocak 2022 tarihine randevu alıp alamayacaklarını kontrol edebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir