Zonguldak Çaycuma Tüvtürk Gezici İstasyonuna Muayene Randevusu Alma

Tüvtürk tarafından gezici muayene istasyonları sayesinde muayene hizmeti vatandaşın ayağına kadar götürülmektedir. Gezici istasyonlar sayesinde özellikle muayene istasyonu bulunmayan bölgelerde de araç muayene işlemi yapılabilmesi ve diğer istasyonlardaki yoğunluğun bir nebze olsun azaltılması amaçlanmaktadır.

Yurt genelinde hizmet veren Tüvtürk gezici istasyonların hemen hepsi randevu ile hizmet vermektedir. Randevusuz yapılan başvurular geri çevrilmektedir. Bu sebeple Zonguldak Çaycuma için gezici istasyonun randevulu hizmet verip vermediğini başvurunuzdan önce mutlaka kontrol edin.

Zonguldak Çaycuma Tüvtürk gezici istasyonlarını sorgulamak için ve hangi adreste hizmet vereceğini öğrenmek için lütfen linki ziyaret ediniz. Listeden Zonguldak Çaycuma il veya ilçe seçimi yaparak adresleri görüntüleyebilirsiniz.

Zonguldak Çaycuma gezici muayene istasyonu randevusu almak için linki takip edebilirsiniz. Karşınıza gelecek olan ekranda plaka no ve ruhsat seri no ile gezici muayene istasyonu randevusunu almak istediğiniz ili seçerek işleminize başlayabilirsiniz. Adım adım muayene randevusunu nasıl alacağınızı öğrenmek için buradaki yazıdan faydalanabilirsiniz.

Tüvtürk Zonguldak Çaycuma gezici araç muayene istasyonu için gerekli olan randevu hizmetinin ücretsiz olduğunu belirtelim. Arzu ederseniz 0850 222 88 88 numaralı Tüvtürk yardım destek hattından gezici muayene istasyonu için yardım talep edebilirsiniz.

Zonguldak Çaycuma bölgesinde hizmet veren Tüvtürk gezici muayene istasyonuna aracınızı muayene götürürken egzoz muayenenizin bulunup bulunmadığını mutlaka kontrol ediniz. Egzoz muayenesi (egzoz gazı emisyon ölçümü) olmaması ağır kusur sayıldığı için aracınızın muayenesini yaptıramazsınız. Öncelikle egzoz muayenenizi yaptırmalısınız.

Gezici araç muayene istasyonlarının bulunduğu bölgede sabit egzoz gazı emisyon ölçümü yapmaya yetkili bir kurum bulunması halinde gezici muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yaptıramayacağınızı da hemen ekleyelim. Zonguldak Çaycuma için gezici istasyonlarda egzoz emisyon ölçümü hizmeti verilip verilmediğini kontrol etmek için lütfen linki ziyaret ediniz.

 

13 thoughts to “Zonguldak Çaycuma Tüvtürk Gezici İstasyonuna Muayene Randevusu Alma”

 1. Kolay gelsin Zonguldak Çaycuma ya Kasım ayı içerisinde gezici istasyon gelecekmi…

  1. Şenol bey, Tüvtürk gezici istasyon sorgu sonucunda Çaycuma ilçesinde 10-11-12-16-17-18-23-24-25.11.2020 tarihlerinde Küçük Sanayi Sitesinde hizmet verileceği sonucuna ulaşılmıştır. Saygılarımızla…

  1. Şevki bey, Tüvtürk gezici istasyon sorgusu sonucunda Zonguldak Çaycuma ilçesinde gezici muayene hizmetinin 16,17,21,22,23 Aralık 2020 tarihlerinde küçük sanayi sitesinde verildiği bilgisine erişilmiştir. Tarihlerde olası değişiklik yapılma ihtimaline binaen yazı içerisinde yer ala linkten muayene tarihlerini kontrol edebilir, aracınızı gezici istasyonunda muayene yaptırabilirsiniz.

    1. Ergin bey, Tüvtürk resmi internet sitesinde Şubat ayı içerisinde Çaycuma için 1-2 Şubat 2021 tarihlerinde, 10-11 Şubat 2021 tarihlerinde ve 18-19 Şubat 2021 tarihlerinde Küçük Sanayi Sitesinde gezici muayene hizmeti verildiği bilgisi yer almaktadır. Saygılarımızla.

     1. Selamün aleyküm benim bir motorsiklet muayenesi için muayene günu alabilirmiyim

     2. Sayın Ozançivak, sitemiz randevu hizmeti vermemektedir. Tüvtürk randevularının tamamını kendi resmi internet sitesi olan tuvturk.com.tr üzerinden alınabilmektedir. Dilerseniz Tüvtürk’ün kendi web sitesini kullanabilir, ya da 0850 222 88 88 numaralı çağrı merkezinden yardım alabilirsiniz. Saygılarımızla.

 2. İyi günler ağustos ayı içinde Çaycumaya hangi günlerde gelecek gezici istasyon. Hayırlı günler iyi bayramlar

  1. Tarık bey Tüvtürk resmi internet sitesinde yaptığımız sorgulama sonucunda 2021 yılı Ağustos ayı içerisinde Zonguldak Çaycuma’da Tüvtürk gezici muayene hizmetleri aşağıdaki şekilde görüntülenmektedir. Dilerseniz Tüvtürk resmi web sitesinden detaylı bilgi alabilir randevunuzu oluşturabilirsiniz. Saygılarımızla.
   11.08.2021 Çarşamba ÇAYCUMA Küçük Sanayi Sitesi
   12.08.2021 Perşembe ÇAYCUMA Küçük Sanayi Sitesi
   13.08.2021 Cuma ÇAYCUMA Küçük Sanayi Sitesi
   19.08.2021 Perşembe ÇAYCUMA Küçük Sanayi Sitesi
   20.08.2021 Cuma ÇAYCUMA Küçük Sanayi Sitesi
   23.08.2021 Pazartesi ÇAYCUMA Küçük Sanayi Sitesi
   24.08.2021 Salı ÇAYCUMA Küçük Sanayi Sitesi

   1. Tüvtürk sitesine girdiğimde zonguldak Çaycuma adresine gezici istasyonları görüntüleyemiyorum. Sadece zonguldak merkez ve Ereğli sabit istasyonlar gözüküyo. Nasıl erişim sağlayabilirim yardımcı olursanız sevinirim hayırlı günler

  1. Mehmet bey, Tüvtürk gezici muayene istasyonu sorgulama sonucunda Çaycuma’da Küçük Sanayi Sitesinde belirli günlerde gezici muayene hizmeti verildiği bilgisine ulaştık. Dilerseniz sayfada yer alan bilgileri kullanarak Çaycuma için gezici muayene istasyonuna muayene randevusu alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir