İzmir Seferihisar Tüvtürk Gezici İstasyonuna Muayene Randevusu Alma

Tüvtürk tarafından gezici muayene istasyonları sayesinde muayene hizmeti vatandaşın ayağına kadar götürülmektedir. Gezici istasyonlar sayesinde özellikle muayene istasyonu bulunmayan bölgelerde de araç muayene işlemi yapılabilmesi ve diğer istasyonlardaki yoğunluğun bir nebze olsun azaltılması amaçlanmaktadır.

Yurt genelinde hizmet veren Tüvtürk gezici istasyonların hemen hepsi randevu ile hizmet vermektedir. Randevusuz yapılan başvurular geri çevrilmektedir. Bu sebeple İzmir Seferihisar için gezici istasyonun randevulu hizmet verip vermediğini başvurunuzdan önce mutlaka kontrol edin.

İzmir Seferihisar Tüvtürk gezici istasyonlarını sorgulamak için ve hangi adreste hizmet vereceğini öğrenmek için lütfen linki ziyaret ediniz. Listeden İzmir Seferihisar il veya ilçe seçimi yaparak adresleri görüntüleyebilirsiniz.

İzmir Seferihisar gezici muayene istasyonu randevusu almak için linki takip edebilirsiniz. Karşınıza gelecek olan ekranda plaka no ve ruhsat seri no ile gezici muayene istasyonu randevusunu almak istediğiniz ili seçerek işleminize başlayabilirsiniz. Adım adım muayene randevusunu nasıl alacağınızı öğrenmek için buradaki yazıdan faydalanabilirsiniz.

Tüvtürk İzmir Seferihisar gezici araç muayene istasyonu için gerekli olan randevu hizmetinin ücretsiz olduğunu belirtelim. Arzu ederseniz 0850 222 88 88 numaralı Tüvtürk yardım destek hattından gezici muayene istasyonu için yardım talep edebilirsiniz.

İzmir Seferihisar bölgesinde hizmet veren Tüvtürk gezici muayene istasyonuna aracınızı muayene götürürken egzoz muayenenizin bulunup bulunmadığını mutlaka kontrol ediniz. Egzoz muayenesi (egzoz gazı emisyon ölçümü) olmaması ağır kusur sayıldığı için aracınızın muayenesini yaptıramazsınız. Öncelikle egzoz muayenenizi yaptırmalısınız.

Gezici araç muayene istasyonlarının bulunduğu bölgede sabit egzoz gazı emisyon ölçümü yapmaya yetkili bir kurum bulunması halinde gezici muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yaptıramayacağınızı da hemen ekleyelim. İzmir Seferihisar için gezici istasyonlarda egzoz emisyon ölçümü hizmeti verilip verilmediğini kontrol etmek için lütfen linki ziyaret ediniz.

 

2 thoughts to “İzmir Seferihisar Tüvtürk Gezici İstasyonuna Muayene Randevusu Alma”

  1. Tam 2 aydan beri Seferihisar için randevü almaya çalışıyoruz dolu olduğu yazılıyor. Artık bu ilçelerin nufusu kentleri geçti. Yazlıkçılar da burada muayene yaptırıyor. Önceliği ikameti burada olanlara verilmesi neden düşünülmüyor ? Muayene günlerini neden arttırmıyorsunuz ?

    1. Sayın Sügen, tespitlerinize katılmakla birlikte sitemizin Tüvtürk ile bir bağlantısı olmadığını belirtmek isteriz. Amacımız araç muayeneleri hususunda genel bilgilendirme yapmaktır. Sorduğunuz hususlarda Tüvtürk çağrı merkezi numarasını arayarak (0850 222 88 88) bilgi alabilir, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Dilerseniz info @ tuvturk.com.tr e posta adresinden de iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir