Araç Muayene Randevu Telefonu Bilgileri

Tüvtürk araç muayeneleri için randevu almak oldukça önemli bir uygulama. Bu sayede yığılma, bekleme ve kargaşa gibi pekçok sıkıntının önüne geçilebilmekte. Özellikle yoğunluğu fazla olan pek çok muayene istasyonunda randevusuz araç kabul edilmemekte. Randevu alma zorunluluğu olan araç muayene istasyonlarını  tuvtur.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Tüvtürk muayene randevusu almak için yapmanız gereken Tüvtürk çağrı merkezini arayarak randevunuzu oluşturmanız. Bunun haricinde kendiniz de Tüvtürk web sitesinde yer alan rezervasyon sayfası aracılığıyla muayene randevunuzu alabilirsiniz. İlgili sayfaya ulaşmak için linki tıklayabilirsiniz.

Sık sorulardan bir tanesi de TÜVTÜRK araç muayene randevu telefonu. Araç muayene randevusu için gerekli olan telefon numarası 0 850 222 8888. Bu numaradan Tüvtürk Çağrı Merkezine Pazar günleri hariç haftanın altı günü 08:00 ile 20:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Randevuyu aracınızın muayenesi dolmadan en az bir hafta önce randevunuzu almanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Önemli bir hususta randevu oluşturabilmek için aracınızın ruhsat bilgilerine sahip olmanız.  Randevu için ilgili numarayı aramadan önce de bu bilgileri mutlaka yanınızda bulundurun. Ayrıca rezervasyon sayfası üzerinden muayene randevusu almanın daha kolay olduğunu da belirtelim. Sitemizde adım adım muayene randevusu alma işlemlerine ilişkin detaylı anlatımı bulabilirsiniz.

Tüvtürk araç muayene randevusu almak için bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Tüvtürk ne kendi internet sitesi üzerinden oluşturulan randevular ne de çağrı merkezinden oluşturulan randevular için ücret talep etmemektedir. Sizden araç muayene randevusu için ücret talep edenlere itibar etmemenizi bir kez daha hatırlatırız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir