Tüvtürk Konya Selçuklu Sabit Araç Muayene İstasyonu Muayene Randevusu

Konya’nın her geçen gün artan araç sayısı sebebiyle araç muayene istasyonlarındaki yoğunlukta aynı şekilde artmakta. Yoğunluğun en aza indirilebilmesi için sıkı çalışmalar yapan TÜVTÜRK, geçen yıl Konya Selçuklu’da sabit muayene istasyonunu hizmete açtı. Konya Selçuklu’da hizmete başlayan yeni araç muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti de veriliyor.

Konya Selçuklu Tüvtürk araç muayene istasyonunda sadece randevulu araç kabulü yapılmakta. Randevulu muayene sistemi sayesinde Selçuklu muayene istasyonunda yaşanması olası yoğunluklar en aza indirgenmektedir. Siz de Selçuklu araç muayene istasyonundan hizmet almak istiyorsanız randevunuzu mutlaka alınız.

Selçuklu araç muayene istasyonuna Tüvtürk resmi internet sitesinden ne şekilde randevu alacağınızı bilmiyorsanız ücretsiz araç muayene randevusunun ne şekilde alınabileceğini detaylıca anlattığımız yazımıza ulaşmak için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Konya Selçuklu Tüvtürk araç muayene istasyonunun tam adresi: Tömek Mahallesi Ankara Caddesi Numara 358 Selçuklu / Konya Selçuklu Muayene İstasyonunun İş Ortağı: KYC Taşıt Muayene İstasyonları Yapım ve İşletim Anonim Şirketi

İnternet üzerinden muayene randevusu almak bana zor geliyor diyenlerdenseniz TÜVTÜRK’ün ücretsiz muayene randevusu için 0 850 222 8888 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak muayene randevunuzu oluşturabilirsiniz. Unutmayın, Konya Selçuklu Tüvtürk araç muayene istasyonunda randevusuz araç kabul edilmemektedir.

One thought to “Tüvtürk Konya Selçuklu Sabit Araç Muayene İstasyonu Muayene Randevusu”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir