Tüvtürk Artvin Araç Muayene İstasyonları

Tüvtürk Artvin araç muayene istasyonları, Artvin ve çevresine sabit araç muayene istasyonlarında haftada altı gün olmak üzere (Artvin’de hizmet veren Tüvtürk Muayene İstasyonlarında Pazar günleri araç muayene hizmeti verilmemektedir) araç sahiplerine hizmet veriyor. Artvin’in ilçelerde ise araç muayene hizmeti sabit muayene istasyonlarında ayrıca Tüvtürk’ün planladığı tarih ve saat aralığında Tüvtürk gezici muayene istasyonları vasıtasıyla veriliyor.Artvin’de hizmet verilen Tüvtürk sabit araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak isteyenlerin araç muayene randevusu alarak muayeneye gitmesi gerekiyor. Araç muayenelerinin randevulu olarak yaptırılması sayesinde, araç muayene hizmetleri planlı bir şekilde yürütülerek araç sahiplerinin daha kısa sürede araç muayene işlemlerini tamamlamasını sağlamaktadır.

Tüvtürk Artvin’de Hangi Saatlerde Hizmet Veriyor?

Artvin’deki sabit araç muayene istasyonlarında Tüvtürk tarafından, Türkiye genelinde hizmet vermekte olan diğer tüm Tüvtürk istasyonlarında olduğu gibi haftanın altı günü (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri) sabah saat 08:30 ile akşam saat 17:30 saatleri arasında araç muayene hizmeti veriliyor.  Belirtmiş olduğumuz bu saat aralığında tüm Tüvtürk Artvin araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak mümkün. Artvin’de hizmet veren Tüvtürk araç muayene istasyonlarının tümünün Pazar günleri hizmet vermediğini bir kez daha belirtelim. Artvin gezici araç muayene istasyonlarında araç muayene hizmetleri gün ve saatleri ise değişiklik gösteriyor. Bu hizmetin tarih ve saat aralığı Tüvtürk tarafından planlanıyor. Bu hususta detaylı bilgiye aşağı bölümlerde paylaşacağımız Tüvtürk ilgili web sayfasından erişebilirsiniz. Artvin’de yer alan tüm sabit muayene istasyonlarına bu linkten erişebilirsiniz.

Artvin Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları

Artvin’de sabit araç muayene istasyonu ile birlikte Artvin’in sadece Hopa ilçesinde gezici araç muayene istasyonu vasıtasıyla araç muayene hizmeti veriliyor. Artvin’deki gezici araç muayene hizmeti verilen ilçelerin hangileri olduğunu Tüvtürk’ün resmi internet sitesi üzerinden sorgulayabilir, buna ilişkin detayları verdiğimiz bağlantıyı kullanarak inceleyebilirsiniz. Artvin gezici araç muayene istasyonlarına ilişkin yapacağınız sorgulama sonucunda, hangi ilçede hangi tarihlerde ve hangi adreslerde araç muayene hizmeti verildiğini öğrenebilirsiniz. Yapılacak sorgulama sonucunda edinilen Artvin gezici muayene istasyonu bilgileri doğrultusunda, size uygun tarihteki gezici araç muayene istasyonunda araç muayene işlemleri yaptırılabilir. Artvin gezici araç muayene istasyonlarını sorgulamak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Linkini vermiş olduğumuz sorgulama ekranında Artvin ilini seçtikten sonra tarih seçimi yaparak sorgulamayı tamamlayabilirsiniz. Sorgulama sonucunda seçilen tarih aralığında hizmet verilen gezici araç muayene istasyonları listelenecektir. Hopa’da Artvin Yolu üzeri Yeni sanayi sitesi arka tarafında bağımsız bölüm de gezici muayene istasyonu ile hizmet verilmektedir.

Artvin’de Hafta Sonları Araç Muayene Yapılıyor mu?

artvin araç muayene işlemleri

Artvin sabit araç muayene istasyonlarında, ayrıca Hopa gezici araç muayene istasyonunda Cumartesi günleri de dahil araç muayenesi yapılabilmektedir. Fakat Pazar günleri Türkiye’deki tüm Tüvtürk muayene istasyonlarında olduğu üzere Artvin’de de araç muayene hizmeti verilmemektedir. Pazar günleri Tüvtürk tarafından hafta tatili olarak uygulanmaktadır. Artvin’de araç muayenesi yaptırmak isteyen araç sahipleri Cumartesi günü diledikleri sabit araç muayene istasyonunda araçlarının muayenesini yaptırabilirler. Artvin’de gezici araç muayene istasyonu çalışma saatleri Cumartesi günleri de Tüvtürk tarafından planlanmakta olup tarihe göre değişiklik göstermektedir.

Artvin’de Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi Yapılıyor mu?

Artvin’de bulunan gezici araç muayene istasyonlarında egzoz muayenesi yapıldığı Tüvtürk resmi web sitesinde belirtilmiştir. (Not: Gezici araç muayene istasyonlarının bulunduğu konumda sabit egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti vermeye yetkili başkaca kurum bulunması halinde gezici istasyon tarafından bu hizmetin verilemediği Tüvtürk tarafından belirtilmektedir.) Araç muayenesi esnasında araçta geçerli bir egzoz gazı emisyon ölçümü bulunması zorunluluktur. Muayenesi yaptırılacak araçta geçerli egzoz gazı emisyon ölçümü bulunmaması halinde araç ağır kusurlu sayılmaktadır. Artvin’de Gezici muayene istasyonlarında egzoz muayenesi ölçümü yapılıp yapılmadığına ilişkin listeye bu bağlantı linkinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir