Tüvtürk Ağrı

Tüvtürk Ağrı İlinde araç muayene hizmetlerini sabit araç muayene istasyonlarında haftada altı gün olmak üzere (Pazar günleri hizmet verilmemektedir) araç sahiplerinin hizmetine sunuyor. Ağrı’da bazı ilçelerde ise araç muayene hizmeti Tüvtürk’ün planladığı gün ve saat aralığında Tüvtürk gezici muayene istasyonu üzerinden veriliyor. Ağrı’da hizmet verilen Tüvtürk sabit araç muayene istasyonunda araç muayenesi yaptırmak isteyenlerin ücretsiz araç muayene randevusu alarak muayeneye gitmesi, muayene hizmetinin planlı bir şekilde yürütülmesine olanak sağlayarak kişilerin daha kısa sürede araçlarını muayene ettirmesini sağlayacaktır.

Tüvtürk Ağrı’da Hangi Saat Aralığında Hizmet Veriyor?

Ağrı sabit araç muayene istasyonunda Tüvtürk tarafından, Türkiye genelinde hizmet vermekte olan diğer tüm Tüvtürk istasyonlarında olduğu gibi haftada altı gün (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri) sabah saat 08:30 ile akşam saat 17:30 saatleri arasında araç muayene hizmeti veriliyor.  Bu saatler arasında Ağrı’da araç muayenesi yaptırmak mümkün. Ağrı’da bulunan Tüvtürk araç muayene istasyonlarının tamamının Pazar günleri hizmet vermediğini belirtelim. Ağrı gezici araç muayene istasyonlarında verilen hizmet saatleri ise değişen periyotlarda Tüvtürk tarafından belirlenmekte, bu sebeple de saatler farklılıklar göstermektedir.

Ağrı Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları

AĞRI TÜVTÜRK LOGO

Ağrı’da sabit araç muayene istasyonu ile birlikte Ağrı’nın farklı ilçelerinde gezici araç muayene istasyonları vasıtasıyla gezici araç muayene hizmeti veriliyor. Ağrı’daki gezici araç muayene hizmeti verilen ilçelerin hangileri olduğunu Tüvtürk’ün resmi internes sayfası üzerinden sorgulayabilir, buna ilişkin detayları inceleyebilirsiniz. Ağrı gezici araç muayene istasyonlarına ilişkin yapacağınız sorgulama sonucunda, hangi ilçede hangi tarihlerde ve hangi adreslerde araç muayene hizmeti sunulduğunu görebilirsiniz. Yapacağınız sorgulama sonucunda edineceğiniz gezici muayene istasyonu bilgileri doğrultusunda, dilediğiniz size uygun bir tarihte gezici araç muayene istasyonunda aracınızın muayenesini yaptırabilirsiniz. Ağrı gezici araç muayene istasyonlarını sorgulamak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Linkini paylaştığımız sorgulama ekranında Ağrı ilini seçtikten sonra tarih seçimi yaparak sorgulamayı tamamlayabilirsiniz. Ağrı’da Doğubayazıt, Patnos ve Tutak ilçelerinde seyyar muayene istasyonları ile gezici araç muayene hizmeti verilmektedir. Ağrı gezici muayene istasyonları ve gezici muayene istasyonu adres bilgilerine ilişkin detaylı bilgiye yukarıda paylaştığımız bağlantıdan erişebilirsiniz.

Ağrı’da Hafta Sonları Araç Muayene Yapılıyor mu?

Ağrı sabit araç muayene istasyonlarında ayrıca gezici araç muayene istasyonlarında Cumartesi günleri de dahil araç muayenesi yapılmaktadır. Ancak Pazar günleri Tüm Türkiye’de olduğu üzere Ağrı’da da Tüvtürk’ün tüm istasyonları kapalı olduğundan araç muayene hizmeti verilmemektedir. Pazar günleri Tüvtürk tarafından hafta tatili olarak belirlenmiştir. Ağrı’da araç muayenesi yaptırmak isteyen araç sahipleri Cumartesi günü diledikleri sabit araç muayene istasyonunda araçlarının muayenesini yaptırabilirler. Ağrı’daki gezici araç muayene istasyonu çalışma saatleri Cumartesi günleri de Tüvtürk tarafından planlanmakta olup tarihe göre değişiklik göstermektedir.

Ağrı’da Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi Yapılıyor mu?

Ağrı’da bulunan gezici araç muayene istasyonlarında egzoz muayenesi yapıldığı Tüvtürk resmi web sitesinde belirtilmiştir. (Not: Gezici araç muayene istasyonlarının bulunduğu konumda sabit egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti vermeye yetkili kurum bulunması halinde gezici istasyon tarafından bu hizmetin verilemediği Tüvtürk tarafından belirtilmektedir.) Araç muayenesi esnasında araçta geçerli bir egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmış olması zorunludur. Geçerli egzoz gazı emisyon ölçümü bulunmaması halinde araç ağır kusurlu sayılmaktadır. Ağrı’daki Gezici muayene istasyonlarında egzoz muayenesi ölçümü yapılıp yapılmadığına ilişkin listeye bu bağlantı linkinden ulaşabilirsiniz.

Ağrı’da sabit ve gezici istasyonlarda aracının muayenesini yaptırmak isteyen araç sahipleri burada anlatılan adımları uygulayarak Ağrı muayene istasyonuna ücretsiz araç muayene randevusu oluşturabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir