Tüvtürk Adıyaman

Tüvtürk Adıyaman İlinde araç muayene hizmetini, sabit araç muayene istasyonlarında Pazar günleri hariç vatandaşın hizmetine sunuyor. Adıyaman’da bazı ilçelerde de Tüvtürk tarafından belirlenen program dahilinde belirli gün ve saatler içerisinde gezici muayene istasyonu vasıtasıyla araç muayene hizmeti veriliyor. Adıyaman’da yer alan sabit Tüvtürk muayene istasyonunda araç muayene hizmeti alacak olan araç sahiplerinin ücretsiz araç muayene randevusu alması ile birlikte muayene hizmeti daha kısa sürede erişilebilir hale gelecektir.

Tüvtürk Adıyaman’da Hangi Saatlerde Hizmet Veriyor?

Adıyaman sabit araç muayene istasyonlarında Tüvtürk tarafından Türkiye genelindeki diğer Tüvtürk istasyonlarında sunulduğu gibi haftanın altı günü (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri) 08:30 ile 17:30 saatleri içerisinde araç muayene hizmeti verilmektedir.  Belirtmiş olduğumuz bu saat aralığında Adıyaman Araç Muayene istasyonlarında aracınızın muayenesini kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Adıyaman’da bulunan Tüvtürk araç muayene istasyonlarının tamamın Pazar günleri kapalıdır. Pazar günleri muayene hizmeti verilmemektedir. Gezici muayene istasyonlarında verilen hizmet saatleri ise belirlenen program dahilinde belirlendiğinden farklılıklar göstermektedir.

Adıyaman Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları

Adıyaman’da sabit araç muayene istasyonları ile birlikte Adıyaman’ın farklı ilçelerinde de gezici araç muayene istasyonları kullanılarak gezici araç muayene hizmeti verilmektedir. Dilerseniz Adıyaman’da gezici araç muayene hizmeti verilen ilçelerin hangileri olduğunu Tüvtürk’ün resmi web internet sitesi üzerinden anlık olarak sorgulayabilirsiniz. Adıyaman gezici araç muayene istasyonlarına dair yapacağınız sorgulama sonucunda hangi ilçede hangi tarihlerde ve hangi adreslerde araç muayene hizmeti verildiğini görebilirsiniz. Yapacağınız sorgulama sonucunda ulaşacağınız gezici muayene istasyonu bilgileri doğrultusunda dilediğiniz gezici araç muayene istasyonunda aracınızın muayenesini yaptırabilirsiniz. Adıyaman gezici araç muayene istasyonlarını sorgulamak için linki ziyaret edebilirsiniz. Paylaştığımız sorgulama ekranında Adıyaman’ı seçtikten sonra tarih seçimi yaparak sorgulamayı tamamlayabilirsiniz. Adıyaman’da Gölbaşı, Kahta, Besni, ilçelerinde gezici muayene istasyonları ile gezici araç muayene hizmeti verilmektedir. Adıyaman gezici muayene istasyonları ve gezici muayene istasyonu adres bilgilerine ilişkin detaylı bilgiye yukarıda verdiğimiz linkten erişebilirsiniz.

Adıyaman’da Hafta Sonları Araç Muayene Yapılıyor mu?

Adıyaman sabit araç muayene istasyonlarında ve gezici araç muayene istasyonlarında Cumartesi günleri de dahil hizmet verilmektedir. Ancak Pazar günleri Tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Adıyaman’da da Tüvtürk’ün tüm istasyonları kapalı olup muayene hizmeti verilmemektedir. Pazar günleri Tüvtürk tarafından hafta tatili olarak uygulanmaktadır. İsteyen araç sahipleri Cumartesi günü diledikleri sabit araç muayene istasyonunda araçlarının muayenesini yaptırabilirler. Adıyaman gezici araç muayene istasyonu çalışma saatleri ise Tüvtürk tarafından belirlenmekte olup yerine göre değişiklik göstermektedir.

Adıyaman Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Emisyon Ölçümü Yapılıyor mu?

Adıyaman’da bulunan gezici araç muayene istasyonlarında egzoz emisyon ölçümü yapıldığı Tüvtürk resmi internet sitesinde belirtilmiştir. (Not: Gezici araç muayene istasyonlarının bulunduğu lokasyonda sabit egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti vermeye yetkili kurum bulunması halinde gezici istasyon tarafından bu hizmetin verilemediği Tüvtürk tarafından belirtilmektedir.) Araç mayenesi esnasında araçta geçerli bir egzoz gazı emisyon ölçümü olması zorunludur. Geçerli egzoz gazı emisyon ölçümü olmaması halinde araç ağır kusurlu sayılmaktadır. Gezici muayene istasyonlarında egzoz gazı ölçümü yapılıp yapılmadığına ilişkin listeye bu linkten ulaşabilirsiniz.

Adıyaman’da sabit ve gezici istasyonlarda araç muayenesi yaptırmak isteyen araç sahipleri buradaki anlatılan adımları uygulayarak Adıyaman muayene istasyonuna ücretsiz araç muayene randevusu oluşturabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir