Kars Merkez Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu Alma İşlemleri

Yazımızda Kars Merkez TÜVTÜRK araç muayene istasyonunun adres ve iletişim numarası gibi bilgilerine ulaşırken Kars Merkez ücretsiz araç muayene randevusu alma işlemleri hakkında bilgiler bulacaksınız.

Tüvtürk Kars Merkez araç muayene İstasyonuna randevu almak tamamen ücretsizdir. Randevular Tüvtürk’ün resmi web sitesinden online olarak veya müşteri hizmetlerinden telefon ile ücretsiz bir şekilde alınabilmektedir.

Tüvtürk  Kars Merkez araç muayene randevusu alma işlemlerini adım adım, daha detaylı bir şekilde görmek ve konu hakkında etraflıca bilgi almak için linki ziyaret edebilirsiniz.

Tüvtürk resmi internet sitesi üzerinden Kars Merkez istasyonuna online ücretsiz araç muayene randevusu almak için linki takip ediniz.

Dilerseniz 0 850 222 8888 numaralı Çağrı Merkezini Pazar günleri hariç diğer günler 08:00-20:00 saatleri arasında arayarak da Kars Merkez istasyonuna telefonla ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

Kars Merkez muayene randevusu ve araç muayenesi esnasında dikkat etmeniz gereken hususlarda daha fazla bilgi almak isterseniz Sık Sorulan Sorular bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Kars Merkez Araç muayene İstasyonu Adresi: Paşa Çayırı Mahallesi OSB 6. Caddesi Merkez Kars
Telefon: 0 850 222 8888
Çalışma Saatleri: 08:30 – 17:30 (hafta içi) Yukarıda belirtilen numaradan bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir