İstanbul Tüvtürk Arnavutköy Haraççı 2 Muayene Randevusu Alma

Türkiye’nin en yoğun araç dağılımı İstanbul’da. Bu sebeple de araç muayene istasyonlarında muazzam bir yoğunluk oluşuyor. Bu yoğunluğu yeni açtığı muayene istasyonlarla minimize etmeye çalışan TÜVTÜRK artan araç muayene talebini karşılamak için var gücüyle çalışıyor. Gezici muayene istasyonlarının yanısıra birbiri ardına hizmete sunduğu sabit araç muayene istasyonlarıyla muayene hizmetinde sürekliliği sağlamaya çalışıyor.

Bu yöndeki hizmetleri kapsamında İstanbul Haraççı’daki ikinci sabit araç muayene istasyonunu açan Tüvtürk bu muayene istasyonunda 6 kanalı ile muayene hizmetini yürütecek. Ayrıca 2018 yılında İstanbul’un 14. araç muayene istasyonu olarak hizmete giren Haraççı 2 Araç Muayene İstasyonunda Egzoz gazı emisyon ölçümü de yapılacak. Böylece Arnavutköy içerisindeki Haraççı 2 istasyonundan araç muayene hizmeti almak isteyen araç sahipleri muayene için daha az zaman harcayacak.


TÜVTÜRK’ün Türkiye’deki 210. sabit araç muayene istasyonu olan Haraççı 2 istasyonu modern yüzü ve muayene esnasında beklerken insanların daha rahat vakit geçirebilmesi için hizmet veren mistasyon kafesi ile muayene bekleyen araç sahiplerini memnun etmeyi başarıyor.

Tüvtürk’ün pek çok istasyonunda olduğu gibi İstanbul Arnavutköy Haraççı 2 muayene istasyonu da randevu ile hizmet veriyor. Bu sayede muayene hizmeti verilirken yığılmaların önüne geçiliyor ve araç muayenesi yaptıracak kişilerin daha organize bir şekilde istasyona alınması sağlanıyor. İstasyona randevusuz araç kabul edilmediğini de ayrıca belirtelim.

Tüvtürk Haraççı 2 muayene istasyonuna araç muayene randevusu almak diğer istasyonlarda olduğu gibi tamamen ücretsiz. Siz de Haraççı 2 istasyonuna ücretsiz araç muayene randevusu almak için bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Ben İnternetle falan uğraşamam, Arnavutköy Haraççı 2 muayene istasyonuna telefonla randevu almak isterim diyorsanız Tüvtürk’ün 0850 222 88 88 numaralı hattından da randevunuzu ücretsiz alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir