İstanbul Samandıra Araç Muayene Randevusu Alma Yöntemleri

Tüvtürk internet sitesi rezervasyon sistemi aracılığıyla online olarak İstanbul Samandıra araç muayene randevusu alma işlemlerini açıklamalı olarak yazımız içeriğinde bulabilirsiniz. İstanbul Samandıra araç muayene istasyonu adresi ve telefon numarası sayfanın alt kısmında yer almaktadır. Kolay araç muayene randevusu için yazıyı sonuna kadar okumanızı öneriyoruz.

İstanbul Samandıra araç muayene istasyonuna muayene randevusu almak için ücret ödemeniz gerekmez. Tüvtürk tarafından sunulan bu hizmet tamamen ücretsizdir. Belli bir ücret karşılığında randevu vermek isteyen sitelere veya kişilere itibar etmemenizi önemle tavsiye ederiz. Çünkü araç muayene randevularının hepsi de Tüvtürk bünyesinde yer alan iki farklı yöntemle verilmektedir. Bunlardan başka yollarla randevu alınması mümkün değildir.

Tüvtürk internet sitesi üzerinden kolay bir şekilde İstanbul istasyonuna araç muayene randevusu alınabilmesi için oldukça net ve anlaşılır nitelikte düzenlediğimiz, aynı zamanda görsel öğelerle de desteklediğimiz anlatım makalesine ulaşmak ve araç muayene randevu işlemleri hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için linki ziyaret edebilirsiniz.

Tüvtürk’ün resmi internet sitesinde yer bulan araç muayene randevusu rezervasyon sistemini kullanarak İstanbul Samandıra araç muayene istasyonuna online randevu almak için linki takip etmeniz ve prosedürleri adım adım uygulamanız yeterli olacaktır.

Tüvtürk muayene rezervasyon sistemini kullanmak karmaşık geldiyse telefonla muayene randevu alabileceğinizi biliyor muydunuz. Telefonla araç muayene randevusu almak için aramanız gereken numara 0 850 222 88 88. Muayene randevusu alabilmeniz için araç ruhsatında yer alan bilgilere ihtiyacınız olduğunu belirtelim. Müşteri hizmetleri Saat 08:00 ve 20:00 arasında araç muayene randevunuzu hizmeti vermektedir. (Pazar günü hariç)

Tüvtürk İstanbul Samandıra araç muayenesi işlemlerini daha anlaşılır kılmak ve bu hususta aydınlatıcı bilgiler edindirmek için Tüvtürk verileri içerisinden ve sık sorulan sorular içerisinden toparlayarak oluşturduğumuz sık sorulan sorular sayfamızı kullanarak aklınızdaki sorulara cevap arayabilirsiniz.

İstanbul Samandıra Araç Muayene İstasyonu Adres: Osmangazi Mahallesi Battalgazi Caddesi No:29 Samandıra, Sancaktepe İstanbul – Asya
Telefon: 0850 222 88 88 (müşteri hizmetleri numarası)
Mesai Saati: Hafta İçi 08:30 – 17:30 (Müşteri Hizmetlerinden Detaylı Bilgi Alabilirsiniz)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir