Erzurum Hınıs Tüvtürk Gezici İstasyonuna Muayene Randevusu Alma

Tüvtürk tarafından gezici muayene istasyonları sayesinde muayene hizmeti vatandaşın ayağına kadar götürülmektedir. Gezici istasyonlar sayesinde özellikle muayene istasyonu bulunmayan bölgelerde de araç muayene işlemi yapılabilmesi ve diğer istasyonlardaki yoğunluğun bir nebze olsun azaltılması amaçlanmaktadır.

Yurt genelinde hizmet veren Tüvtürk gezici istasyonların hemen hepsi randevu ile hizmet vermektedir. Randevusuz yapılan başvurular geri çevrilmektedir. Bu sebeple Erzurum Hınıs için gezici istasyonun randevulu hizmet verip vermediğini başvurunuzdan önce mutlaka kontrol edin.

Erzurum Hınıs Tüvtürk gezici istasyonlarını sorgulamak için ve hangi adreste hizmet vereceğini öğrenmek için lütfen linki ziyaret ediniz. Listeden Erzurum Hınıs il veya ilçe seçimi yaparak adresleri görüntüleyebilirsiniz.

Erzurum Hınıs gezici muayene istasyonu randevusu almak için linki takip edebilirsiniz. Karşınıza gelecek olan ekranda plaka no ve ruhsat seri no ile gezici muayene istasyonu randevusunu almak istediğiniz ili seçerek işleminize başlayabilirsiniz. Adım adım muayene randevusunu nasıl alacağınızı öğrenmek için buradaki yazıdan faydalanabilirsiniz.

Tüvtürk Erzurum Hınıs gezici araç muayene istasyonu için gerekli olan randevu hizmetinin ücretsiz olduğunu belirtelim. Arzu ederseniz 0850 222 88 88 numaralı Tüvtürk yardım destek hattından gezici muayene istasyonu için yardım talep edebilirsiniz.

Erzurum Hınıs bölgesinde hizmet veren Tüvtürk gezici muayene istasyonuna aracınızı muayene götürürken egzoz muayenenizin bulunup bulunmadığını mutlaka kontrol ediniz. Egzoz muayenesi (egzoz gazı emisyon ölçümü) olmaması ağır kusur sayıldığı için aracınızın muayenesini yaptıramazsınız. Öncelikle egzoz muayenenizi yaptırmalısınız.

Gezici araç muayene istasyonlarının bulunduğu bölgede sabit egzoz gazı emisyon ölçümü yapmaya yetkili bir kurum bulunması halinde gezici muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yaptıramayacağınızı da hemen ekleyelim. Erzurum Hınıs için gezici istasyonlarda egzoz emisyon ölçümü hizmeti verilip verilmediğini kontrol etmek için lütfen linki ziyaret ediniz.

 

2 thoughts to “Erzurum Hınıs Tüvtürk Gezici İstasyonuna Muayene Randevusu Alma”

    1. Ömer bey, Tuvturk resmi sorgulama ekranında yaptığımız sorgulamada Hınıs için 24.09.2018 tarihinde Belediye Binası arkasında muayene yapılacağı bilgisini görüntülemiş bulunmaktayız. BU LİNKİ takip ettiğinizde karşınıza gelen gezici muayene sorgulama ekranında tarihlere göre sorgulama yaparak gezici muayene istasyonunun Hınıs için hangi tarihlerde muayene yapacağını ileriye yönelik olarak kendiniz de rahatlıkla ücretsiz sorgulayabilirsiniz. Saygılarımızla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir