Çankırı Merkez Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu Alma İşlemleri

Çankırı Merkez Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu alma işlemleri hakkındaki bilgilendirme adımlarını takip ederek Tüvtürk resmi web sitesi üzerinden ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz. Ayrıca yazımızda Çankırı Merkez TÜVTÜRK araç muayene istasyonunun adres ve iletişim numarası gibi bilgilerine erişebilirsiniz. Bu bilgiler ışığında aracınızı sorunsuz bir şekilde oluşturduğunuz randevu günü muayeneye götürerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Çankırı Merkez Tüvtürk Ücretsiz Araç Muayene Randevusu almak ücretli mi?

Tüvtürk Çankırı Merkez araç muayene İstasyonuna randevu almak tamamen ücretsizdir. Randevu oluşturulurken Tüvtürk’ün internet sitesi veya müşteri hizmetleri kullanılmalıdır. Tüvtürk resmi web sitesinden online olarak veya müşteri hizmetlerinden telefon ile ücretsiz bir şekilde randevu alınabilmektedir. Çankırı araç muayene istasyonuna randevusuz araç kabul edilmemektedir. Çankırı araç muayene istasyonunda araç muayenesi yaptırmak isteyen kişilerin daha önceden mutlaka randevu oluşturmaları  ve randevu gün ve saatinde araç muayenelerini yaptırmaları gerekmektedir. Çankırı’da egzoz muayenesi yaptırmak için de yine Tüvtürk muayene istasyonundan faydalanılabilir.

Tüvtürk  Çankırı araç muayene randevusu alma işlemlerini adım adım, daha detaylı bir şekilde görmek ve konu hakkında etraflıca bilgi almak için linki ziyaret edebilirsiniz.

Tüvtürk resmi internet sitesi üzerinden Çankırı Merkez istasyonuna online ücretsiz araç muayene randevusu almak için linki takip ediniz. Muayene randevusu oluşturmak için ruhsat bilgilerine ihtiyacınız olacağını unutmayınız.

Dilerseniz 0 850 222 8888 numaralı Çağrı Merkezini Pazar günleri hariç diğer günler 08:00-20:00 saatleri arasında arayarak da Çankırı Merkez istasyonuna telefonla ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz. Tüvtürk tarafından Çankırı araç muayene istasyonu için verilen araç muayene randevusu hizmeti tamamen ücretsizdir.

Çankırı Merkez muayene randevusu ve araç muayenesi esnasında dikkat etmeniz gereken hususlarda daha fazla bilgi almak isterseniz Sık Sorulan Sorular bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Çankırı Merkez Araç muayene İstasyonu Adresi: Abdulhalik Renda Mahallesi Aşağı Ballıca Mevki 371 Ada 11 Parsel Merkez Çankırı
Telefon: 0 850 222 8888
Çalışma Saatleri: 08:30 – 17:30 (hafta içi) Yukarıda belirtilen numaradan bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir