Randevusuz Araç Muayenesi Yapılıyor mu?

Randevu almadan araç muayenesi yaptırmak mümkün mü, randevusuz araç muayenesine gitsem ne olur, araç muayene randevusu zorunlu mu gibi pek çok soru sıklıkla gündeme gelmekte, kafalar karışmakta. Bu sorulara yazımızda kısaca cevap vermeye çalışıyoruz.

Randevu almadan araç muayenesi yaptırmak pekala mümkündür randevusuz da araç muayenesi yaptırılır, araç muayenesi alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Ancak muayene randevusu alarak araç muayenesine gitmeniz zaman tasarrufu açısından oldukça önemlidir.

Araç muayene randevusu alarak hem zamandan tasarruf edersiniz, hem de araç muayene istasyonlarında gereksiz yığılmaların önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca araç muayenesi almak zahmetli bir iş de değildir.

Dilerseniz Tüvtürk sitesi üzerinden, dilerseniz Tüvtürk müşteri hizmetlerinden kolaylıkla randevu alabilirsiniz. Daha önce sitemizde yayınlamış olduğumuz adım adım araç muayene randevusu işlemleri için linki ziyaret edebilirsiniz.

Yakın zamanda araç muayenesi yaptırmayı düşünüyorsanız muayene randevusu almak için ayıracağınız küçük bir zaman ile muayene için harcayacağınız zamanı minimuma indirebilirsiniz. Biz araç muayenesine gitmeden önce randevu alınmasını şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.