Tüvtürk Eskişehir

Tüvtürk Eskişehir İlinde araç muayene hizmetleri, sabit araç muayene istasyonlarında haftada altı gün olmak üzere araç sahiplerinin hizmetine sunulmaktadır. Eskişehir’in ilçelerinde ise araç muayene hizmeti, sabit muayene istasyonlarında, ayrıca Tüvtürk tarafından planlanan tarih ve saat aralıklarında Tüvtürk gezici muayene istasyonları üzerinden verilmektedir. Eskişehir’de hizmet verilen Tüvtürk sabit araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak isteyen kişilerin araç muayene randevusu alarak muayeneye gitmesi gerekmektedir.

Tüvtürk Eskişehir ’de Hangi Saat Aralığında Hizmet Veriyor?

Eskişehir’deki Tüvtürk sabit araç muayene istasyonlarında, Türkiye genelinde hizmet vermekte olan diğer tüm Tüvtürk istasyonlarında olduğu gibi haftanın altı günü (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri) sabah saat 08:30 ve akşam saat 17:30 saatleri arasında hizmet verilmektedir.  Bu saat aralığında Eskişehir’de bulunan tüm Tüvtürk araç muayene istasyonlarında muayene yaptırmak mümkündür. Eskişehir’de hizmet veren Tüvtürk araç muayene istasyonlarının tamamının pazar günleri hizmet vermediğini bir kez daha belirtmek isteriz.

Eskişehir gezici araç muayene istasyonlarında ise durum biraz farklı. Gezici istasyonlarda araç muayene hizmetlerinin gün ve saatleri değişiklik göstermektedir. Gezici muayene hizmetinde tarih ve saat aralığı Tüvtürk tarafından planlanmaktadır. Yapılan planlamaya göre gün ve saat bilgileri her ay düzenli olarak Tüvtürk resmi internet sitesinde yayınlanmaktadır. Bu hususta detaylı bilgiye aşağı bölümlerde paylaşacağımız Tüvtürk ilgili sayfasından erişebilirsiniz. Eskişehir’de yer alan tüm sabit muayene istasyonlarına ise bu linkten erişim sağlayabilirsiniz.

Eskişehir Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları

tüvtürk eskişehir

Eskişehir’de sabit araç muayene istasyonu ile birlikte Eskişehir’in farklı ilçelerinde gezici araç muayene istasyonları kullanılarak araç muayene hizmeti veriliyor. Eskişehir’deki gezici araç muayene hizmeti verilen ilçelerin bilgilerini Tüvtürk’ün resmi internet sitesi üzerinden sorgulayabilirsiniz. Bu hususta daha detaylı bilgi için, verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz. Yapacağınız sorgulama sonucunda ulaşacağınız Eskişehir gezici muayene istasyonu bilgileri doğrultusunda, size uygun tarihteki gezici araç muayene istasyonunda araç muayene işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Eskişehir gezici araç muayene istasyonlarını sorgulamak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Vermiş olduğumuz bağlantıda yer alan sorgulama ekranında Eskişehir ilini seçtikten sonra tarih seçimi yaparak sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz. Sorgulama sonucunda seçilen tarih aralığında hizmet verilen gezici araç muayene istasyonları bu sorgulama sonucunda ekrana listelenecektir.

Eskişehir’de ALPU – İlçe futbol sahası yanı, halı saha önü, BEYLİKOVA – İlçe pazar yeri, ÇİFTELER – Özten petrol çifteler devlet hastanesi karşısı, İNÖNÜ – Kapalı pazar yeri, MAHMUDİYE – İlçe belediye garajı, MİHALIÇÇIK – Cami yolu sk. (çarşı cami önü – hamam yanı), SARICAKAYA – Ziraat bankası arkası, belediye garajı yanı, SEYİTGAZİ – Belediye garajı yanı, SEYİTGAZİ Kırka Beldesi – Belediye garajı, TEPEBAŞI Gündüzler Köyü ilçelerinde / bölgelerinde gezici muayene istasyonları ile araç muayene hizmeti verilmektedir. Eskişehir gezici muayene istasyonları adres bilgilerine ilişkin detaylı bilgilere hemen yukarıda paylaşmış olduğumuz bağlantıdan erişebilirsiniz.

Eskişehir’de Hafta Sonları Araç Muayene Yapılıyor mu?

Eskişehir sabit araç muayene istasyonlarında, ayrıca gezici araç muayene istasyonlarında Cumartesi günleri de dahil araç muayenesi yapılmaktadır. Ancak pazar günleri Eskişehir’de Tüvtürk’ün tüm istasyonları kapalı olduğundan araç muayene hizmeti verilmemektedir. Pazar günleri Tüvtürk tarafından hafta tatili olarak uygulanmaktadır. Eskişehir’de araç muayenesi yaptırmak isteyen araç sahipleri Cumartesi günü diledikleri sabit araç muayene istasyonunda araçlarının muayenesini yaptırabilirler.

Eskişehir’de Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi Yapılıyor mu?

Eskişehir’de bulunan gezici araç muayene istasyonlarında egzoz muayenesi yapıldığı Tüvtürk resmi web sitesinde belirtilmiştir. (Not: Gezici araç muayene istasyonlarının bulunduğu konumda sabit egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti vermeye yetkili başkaca kurum bulunması halinde gezici istasyon tarafından bu hizmetin verilemediği Tüvtürk tarafından belirtilmektedir.) Araç muayenesi esnasında araçta geçerli bir egzoz gazı emisyon ölçümü bulunması zorunluluktur. Muayenesi yaptırılacak araçta geçerli egzoz gazı emisyon ölçümü bulunmaması halinde araç ağır kusurlu sayılmaktadır. Eskişehir’de Gezici muayene istasyonlarında egzoz muayenesi ölçümü yapılıp yapılmadığına ilişkin listeye bu bağlantı linkinden ulaşabilirsiniz.

Eskişehir’de sabit ve gezici istasyonlarda aracının muayenesini yaptırmak isteyen araç sahipleri burada anlatılan adımları uygulayarak Eskişehir araç muayene istasyonlarına ücretsiz araç muayene randevusu oluşturabilir.

Tüvtürk Erzurum

Tüvtürk Erzurum İlinde araç muayene hizmetlerini, sabit araç muayene istasyonlarında haftada altı gün olmak üzere (Erzurum’da hizmet veren Tüvtürk Muayene İstasyonlarında Pazar günleri araç muayene hizmeti verilmemektedir) araç sahiplerinin hizmetine sunuyor. Erzurum’ın ilçelerinde ise araç muayene hizmeti, sabit muayene istasyonlarında ayrıca Tüvtürk’ün planladığı tarih ve saat aralığında Tüvtürk gezici muayene istasyonları vasıtasıyla veriliyor. Erzurum’da hizmet verilen Tüvtürk sabit araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak isteyenlerin araç muayene randevusu alarak muayeneye gitmesi gerekiyor.

Tüvtürk Erzurum’da Hangi Saat Aralığında Hizmet Veriyor?

Erzurum’daki sabit araç muayene istasyonlarında Tüvtürk tarafından, Türkiye genelinde hizmet vermekte olan diğer tüm Tüvtürk istasyonlarında olduğu gibi haftanın altı günü (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri) sabah saat 08:30 ile akşam saat 17:30 saatleri arasında hizmet veriliyor.  Bu saatler aralığında tüm Tüvtürk Erzurum araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak mümkün. Erzurum’da hizmet veren Tüvtürk araç muayene istasyonlarının tümünün Pazar günleri hizmet vermediğini bir kez daha belirtelim.

Erzurum gezici araç muayene istasyonlarında araç muayene hizmetleri gün ve saatleri ise değişiklik göstermekte. Bu hizmetin tarih ve saat aralığı Tüvtürk tarafından planlanmakta ve her ay düzenli olarak web sitesinde yayınlanmakta. Bu hususta detaylı bilgiye aşağı bölümlerde paylaşacağımız Tüvtürk ilgili sayfasından erişebilirsiniz. Erzurum’da yer alan tüm sabit muayene istasyonlarına bu linkten erişebilirsiniz.

Erzurum Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları

tüvtürk erzurum

Erzurum’da sabit araç muayene istasyonu ile birlikte Erzurum’ın farklı ilçelerinde gezici araç muayene istasyonları kullanılarak araç muayene hizmeti veriliyor. Erzurum’daki gezici araç muayene hizmeti verilen ilçelerin hangileri olduğunu Tüvtürk’ün resmi internet sitesi üzerinden sorgulayabilirsiniz. Bunun için detayları, verdiğimiz bağlantıyı kullanarak inceleyebilirsiniz. Yapacağınız sorgulama sonucunda edinilen Erzurum gezici muayene istasyonu bilgileri doğrultusunda, size uygun tarihteki gezici araç muayene istasyonunda araç muayene işlemlerini yaptırılabilirsiniz. Erzurum gezici araç muayene istasyonlarını sorgulamak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Linkini vermiş olduğumuz sorgulama ekranında Erzurum ilini seçtikten sonra tarih seçimi yaparak sorgulamayı tamamlayabilirsiniz. Sorgulama sonucunda seçilen tarih aralığında hizmet verilen gezici araç muayene istasyonları listelenecektir. Erzurum’da Oltu, Tekman, Karayazı, Hınıs, Çat, İspir, Aşkale, Tortum, Uzundere, Narman, Horasan ve Pasinler ilçelerinde / bölgelerinde gezici muayene istasyonları ile araç muayene hizmeti verilmektedir. Erzurum gezici muayene istasyonları adres bilgilerine ilişkin detaylı bilgilere hemen yukarıda paylaşmış olduğumuz bağlantıdan erişebilirsiniz.

Erzurum’da Hafta Sonları Araç Muayene Yapılıyor mu?

Erzurum sabit araç muayene istasyonlarında, ayrıca gezici araç muayene istasyonlarında Cumartesi günleri de dahil araç muayenesi yapılmaktadır. Fakat Pazar günleri Türkiye’deki tüm Tüvtürk muayene istasyonlarında olduğu üzere Erzurum’da da Tüvtürk’ün tüm istasyonları kapalı olduğundan araç muayene hizmeti verilmemektedir. Pazar günleri Tüvtürk tarafından hafta tatili olarak uygulanmaktadır. Erzurum’da araç muayenesi yaptırmak isteyen araç sahipleri Cumartesi günü diledikleri sabit araç muayene istasyonunda araçlarının muayenesini yaptırabilirler. Erzurum’daki gezici araç muayene istasyonu çalışma saatleri Cumartesi günleri de Tüvtürk tarafından planlanmakta olup tarihe göre değişiklik göstermektedir.

Erzurum’da Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi Yapılıyor mu?

Erzurum’da bulunan gezici araç muayene istasyonlarında egzoz muayenesi yapıldığı Tüvtürk resmi web sitesinde belirtilmiştir. (Not: Gezici araç muayene istasyonlarının bulunduğu konumda sabit egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti vermeye yetkili başkaca kurum bulunması halinde gezici istasyon tarafından bu hizmetin verilemediği Tüvtürk tarafından belirtilmektedir.) Araç muayenesi esnasında araçta geçerli bir egzoz gazı emisyon ölçümü bulunması zorunluluktur. Muayenesi yaptırılacak araçta geçerli egzoz gazı emisyon ölçümü bulunmaması halinde araç ağır kusurlu sayılmaktadır. Erzurum’da Gezici muayene istasyonlarında egzoz muayenesi ölçümü yapılıp yapılmadığına ilişkin listeye bu bağlantı linkinden ulaşabilirsiniz.

Tüvtürk Erzincan

Tüvtürk Erzincan İlinde araç muayene hizmetlerini, sabit araç muayene istasyonlarında haftada altı gün olmak üzere (Erzincan’da hizmet veren Tüvtürk Muayene İstasyonlarında Pazar günleri araç muayene hizmeti verilmemektedir) araç sahiplerinin hizmetine sunuyor. Erzincan’ın ilçelerinde ise araç muayene hizmeti, sabit muayene istasyonlarında ayrıca Tüvtürk’ün planladığı tarih ve saat aralığında Tüvtürk gezici muayene istasyonları vasıtasıyla veriliyor. Erzincan’da hizmet verilen Tüvtürk sabit araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak isteyenlerin araç muayene randevusu alarak muayeneye gitmesi gerekiyor.

Tüvtürk Erzincan’da Hangi Saat Aralığında Hizmet Veriyor?

Erzincan’daki sabit araç muayene istasyonlarında Tüvtürk tarafından, Türkiye genelinde hizmet vermekte olan diğer tüm Tüvtürk istasyonlarında olduğu gibi haftanın altı günü (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri) sabah saat 08:30 ile akşam saat 17:30 saatleri arasında hizmet veriliyor.  Bu saatler aralığında tüm Tüvtürk Erzincan araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak mümkün. Erzincan’da hizmet veren Tüvtürk araç muayene istasyonlarının tümünün Pazar günleri hizmet vermediğini bir kez daha belirtelim.

Erzincan gezici araç muayene istasyonlarında araç muayene hizmetleri gün ve saatleri ise değişiklik göstermektedir. Bu hizmetin tarih ve saat aralığı Tüvtürk tarafından planlanmakta ve her ay düzenli olarak web sitesinde yayınlanmaktadır. Bu hususta detaylı bilgiye aşağı bölümlerde paylaşacağımız Tüvtürk ilgili sayfasından erişebilirsiniz. Erzincan’da yer alan tüm sabit muayene istasyonlarına bu linkten erişebilirsiniz.

Erzincan Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonları

tüvtürk erzincan

Erzincan’da sabit araç muayene istasyonu ile birlikte Erzincan’ın farklı ilçelerinde gezici araç muayene istasyonları kullanılarak araç muayene hizmeti veriliyor. Erzincan’daki gezici araç muayene hizmeti verilen ilçelerin hangileri olduğunu Tüvtürk’ün resmi internet sitesi üzerinden sorgulayabilirsiniz. Bunun için detayları, verdiğimiz bağlantıyı kullanarak inceleyebilirsiniz. Yapacağınız sorgulama sonucunda edinilen Erzincan gezici muayene istasyonu bilgileri doğrultusunda, size uygun tarihteki gezici araç muayene istasyonunda araç muayene işlemlerini yaptırılabilirsiniz. Erzincan gezici araç muayene istasyonlarını sorgulamak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Linkini vermiş olduğumuz sorgulama ekranında Erzincan ilini seçtikten sonra tarih seçimi yaparak sorgulamayı tamamlayabilirsiniz. Sorgulama sonucunda seçilen tarih aralığında hizmet verilen gezici araç muayene istasyonları listelenecektir. Erzincan’da Didim, Kuyucak Kurtuluş, Germencik Ortaklar Beldesi, Bozdoğan Çamlıdere, Kuyucak Yamalak, Bozdoğan Merkez, Karacasu, Çine, Kuşadası, Selçuk ve Karpuzlu ilçelerinde / bölgelerinde gezici muayene istasyonları ile araç muayene hizmeti verilmektedir. Erzincan gezici muayene istasyonları adres bilgilerine ilişkin detaylı bilgilere hemen yukarıda paylaşmış olduğumuz bağlantıdan erişebilirsiniz.

Erzincan’da Hafta Sonları Araç Muayene Yapılıyor mu?

Erzincan sabit araç muayene istasyonlarında, ayrıca gezici araç muayene istasyonlarında Cumartesi günleri de dahil araç muayenesi yapılmaktadır. Fakat Pazar günleri Türkiye’deki tüm Tüvtürk muayene istasyonlarında olduğu üzere Erzincan’da da Tüvtürk’ün tüm istasyonları kapalı olduğundan araç muayene hizmeti verilmemektedir. Pazar günleri Tüvtürk tarafından hafta tatili olarak uygulanmaktadır. Erzincan’da araç muayenesi yaptırmak isteyen araç sahipleri Cumartesi günü diledikleri sabit araç muayene istasyonunda araçlarının muayenesini yaptırabilirler. Erzincan’daki gezici araç muayene istasyonu çalışma saatleri Cumartesi günleri de Tüvtürk tarafından planlanmakta olup tarihe göre değişiklik göstermektedir.

Erzincan’da Gezici Araç Muayene İstasyonlarında Egzoz Muayenesi Yapılıyor mu?

Erzincan’da bulunan gezici araç muayene istasyonlarında egzoz muayenesi yapıldığı Tüvtürk resmi web sitesinde belirtilmiştir. (Not: Gezici araç muayene istasyonlarının bulunduğu konumda sabit egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti vermeye yetkili başkaca kurum bulunması halinde gezici istasyon tarafından bu hizmetin verilemediği Tüvtürk tarafından belirtilmektedir.) Araç muayenesi esnasında araçta geçerli bir egzoz gazı emisyon ölçümü bulunması zorunluluktur. Muayenesi yaptırılacak araçta geçerli egzoz gazı emisyon ölçümü bulunmaması halinde araç ağır kusurlu sayılmaktadır. Erzincan’da Gezici muayene istasyonlarında egzoz muayenesi ölçümü yapılıp yapılmadığına ilişkin listeye bu bağlantı linkinden ulaşabilirsiniz.

Erzincan’da yaşayanlar başka yerde araç muayenesi yaptırabilir mi?

Erzincan içerisinde ikamet eden araç sahipleri nüfus ve araç yoğunluğu nedeniyle zaman zaman Erzincan dışında araç muayenesi yaptırıp yaptıramayacaklarını merak ediyor. Bunun sebebi daha sakin ve yoğun olmayan yakın il ve ilçelerde daha kısa sürede araç muayenesi yaptırmak. Bu düşüncelerinde haksız da sayılmazlar. Bunun için dileyen araç sahipleri Erzincan dışında herhangi bir araç muayene istasyonunda araç muayenesini rahatlıkla yaptırabilir. Kişinin yaşadığı yerde araç muayenesi yaptırma zorunluluğu bulunmamaktadır. Bu şekilde işlem yaptıracak araç sahiplerinin araç muayenesine gitmeden önce araç muayene randevusu alarak muayene istasyonuna gitmeleri oldukça önemlidir.

Erzincan’da sabit ve gezici istasyonlarda aracının muayenesini yaptırmak isteyen araç sahipleri burada anlatılan adımları uygulayarak Erzincan araç muayene istasyonlarına ücretsiz araç muayene randevusu oluşturabilir.