Tüvtürk Adana

Tüvtürk Adana içerisinde farklı konumlarda bulunan muayene istasyonları ile araç muayene hizmeti vermektedir. Adana’da Tüvtürk tarafından muayene istasyonlarında haftanın Pazar günleri hariç araç muayenesi yapılmaktadır. Adana Tüvtürk araç muayene istasyonlarında araç muayene hizmeti almak isteyen araç sahiplerinin ücretsiz araç muayene randevusu alması yeterlidir. Tarafınızca Adana araç muayene istasyonları için oluşturacağınız muayene randevusunda seçtiğiniz gün ve saatte aracınızın muayenesini yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Adana Muayene İstasyonları Hangi Saatlerde Hizmet Veriyor?

Adana’da Tüvtürk muayene istasyonları tarafından diğer tüm Tüvtürk istasyonlarında olduğu gibi haftada altı gün (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi) 08:30 – 17:30 saatleri arasında kesintisiz araç muayenesi yapılmaktadır.  Belirtmiş olduğumuz bu saat aralığında Adana araç muayene istasyonlarından herhangi birinde aracınızın muayenesini yaptırabilirsiniz. Adana araç muayene istasyonlarında Pazar günleri muayene hizmeti verilmediğini yineleyelim.

Tüvtürk Adana Logo

Adana Gezici Araç Muayene İstasyonları

Adana’da Tüvtürk sabit araç muayene istasyonlarının yanında Adana ilçelerinde birçok merkezde gezici araç muayene istasyonları ile araç muayene hizmeti verilmektedir. Adana’da gezici araç muayene istasyonlarının hangi adreslerde hizmet verdiğini Tüvtürk’ün resmi web sitesi üzerinden kolayca sorgulayabilirsiniz. Yapacağınız sorgulama sonucunda hangi Adana’nın hangi bölgelerinde hangi tarihlerde ve hangi adreslerde gezici araç muayene istasyonu ile hizmet verildiğini görebilirsiniz. Bu bilgiler doğrultusunda dilediğiniz gezici muayene istasyonunda aracınızın muayenesini yaptırabilirsiniz. Adana gezici araç muayene istasyonlarını sorgulamak için linki kullanabilirsiniz. Açılacak olan pencerede ilgili menüden tarih seçimi yaparak sorgulamayı tamamlayabilirsiniz.

Adana Tüvtürk Araç Muayene İstasyonlarında Pazar Günleri Araç Muayenesi Yapılıyor mu?

Haftanın sadece Pazar günleri Tüvtürk Adana araç muayene istasyonunda ve ilçelerinde, gezici araç muayene istasyonlarında Pazar günleri araç muayenesi yapılmamaktadır. Adana Tüvtürk istasyonlarında muayene günleri hafta içi ve Cumartesi günüdür. Adana’da gezici muayene istasyonlarında verilen muayene hizmetleri ise ilçe düzeyinde farklı gün ve saatlerde yapılmaktadır. Bu tarihler Tüvtürk tarafından planlanmaktadır. Adana’nın gezici araç muayene hizmetlerine ilişkin bilgileri yukarıda paylaştığımız link vasıtasıyla öğrenebilirsiniz.

Adana Tüvtürk Araç Muayene İstasyonlarında Kredi Kartı İle Ödeme Yapılabilir mi?

Adana Tüvtürk araç muayene istasyonlarında kredi kartı ile ödeme kabul edilmektedir. İsteyen araç sahipleri araç muayene ücretinin tamamını herhangi bir bankanın kredi kartını veya hesap kartını kullanarak muayene istasyonunda ödeme imkanına sahiptir. Kredi kartı veya hesap kartının yerli bankalardan birine ait olması gerekmektedir. Ayrıca ödeme yapılacak olan kartın muayene yaptıracak kişi adına olması gerekmektedir. Başkasının kartı ile ödeme kabul edilmemektedir. Muayene randevusu oluşturulurken veya çağrı merkezinden kredi kartı ile ödeme kabul edilmemektedir. Böyle bir işlem ile karşılaşıldığında dikkatli olunması gerekmektedir. Tüvtürk’ün çağrı merkezinden ödeme kabul etme gibi bir uygulaması yoktur. Kredi kartı ile muayene ücreti ödemelerinde muayene ücretinin tamamının ya kart ile yada peşin olarak ödenmesi gerekmektedir. Bir kısmının elden bir kısmının kredi kartından ödenmesi mümkün değildir. Adana Tüvtürk araç muayene istasyonlarında araç muayene ücreti tek çekim olarak tahsil edilmektedir.

Adana Gezici Araç Muayene İstasyonunda Egzoz Emisyon Ölçümü Yapılıyor mu?

Adana Tüvtürk gezici araç muayene istasyonlarında egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmamaktadır. Muayene esnasında geçerli bir egzoz gazı emisyon ölçümü mutlaka olmalıdır. Bulunmaması halinde araç ağır kusurlu sayılacağı için araç muayeneden geçemeyecektir. Adana’nın Tüvtürk Gezici araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptıracak araç sahiplerinin bu duruma dikkat etmeleri önemlidir. Adana sabit araç muayene istasyonlarında egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti verildiğini de buradan belirtelim.

Adana araç muayene istasyonlarında aracının muayenesini yaptırmak isteyen araç sahipleri şu yazımızda anlatılan işlem adımlarını uygulayarak Adana araç muayene istasyonuna ücretsiz araç muayene randevusu alabilir.

.

Tüvtürk Çankırı

Tüvtürk Çankırı İlinde sabit araç muayene istasyonunda Pazar günleri hariç muayene hizmeti veriyor. Ayrıca Çankırı’nın bazı ilçelerine planlanan gün ve saatler içerisinde gezici muayene istasyonu ile araç muayene hizmeti veriyor. Çankırı Merkez Tüvtürk istasyonunda araç muayene hizmeti almak için oluşturacağınız ücretsiz araç muayene randevusu ile aracınızı daha kısa sürede muayene yaptırabilirsiniz.

Tüvtürk Çankırı Hangi Saatlerde Hizmet Veriyor?

Tüvtürk tarafından Çankırı muayene istasyonunda diğer Tüvtürk istasyonlarında olduğu gibi haftanın altı günü (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi) 08:30 – 17:30 saat aralığında araç muayenesi hizmeti verilmektedir.  Bu saat aralığında Çankırı Muayene istasyonunda aracınızın muayenesini yaptırabilirsiniz. Çankırı Araç muayene istasyonunda Pazar günleri muayene hizmeti verilmemektedir.

Çankırı Gezici Araç Muayene İstasyonları.

Çankırı Tüvtürk Logo

Çankırı’da merkez sabit Muayene istasyonunun yanısıra Çankırı ilçelerinde de gezici muayene istasyonu ile araç muayene hizmeti verilmektedir. Bu hizmetlere dahil olan ilçeleri Tüvtürk’ün resmi internet sitesi üzerinden rahatlıkla sorgulayabilirsiniz. Yapacağınız sorgulama sonucunda hangi ilçede hangi tarihlerde ve hangi adreslerde gezici araç muayene istasyonu ile hizmet verildiğini öğrenebilirsiniz. Bu bilgiler ışığında dilediğiniz istasyonda aracınızın muayenesini yaptırabilirsiniz. Çankırı gezici araç muayene hizmetlerini sorgulamak için linki kullanabilirsiniz. Bu ekranda tarih seçimi yaparak sorgulamayı tamamlayabilirsiniz. Çankırı’da Tüvtürk Abdulhalik Renda Mahallesi Aşağı Ballıca Mevki 371 Ada 11 Parsel, 18200 Çankırı Merkez/Çankırı adresinde hizmet vermektedir.

Çankırı Araç Muayene İstasyonlarında Pazar Günü Hizmet Veriliyor mu?

Pazar günleri Tüvtürk Çankırı Merkez araç muayene istasyonunda ve ilçelerinde gezici araç muayene istasyonunda Pazar günleri araç muayenesi yapılmamaktadır. Muayene günleri hafta içi ve Cumartesi günüdür. Gezici muayene istasyonlarında verilen muayene hizmetleri ise ilçe bazında farklı gün ve saatlerde yapılmaktadır. Bu tarihler Tüvtürk tarafından planlanmaktadır.

Çankırı Gezici Araç Muayene İstasyonunda Egzoz Emisyon Ölçümü Yapılıyor mu?

Çankırı merkez araç muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti verilmektedir. Çankırı gezici araç muayene istasyonlarında ise egzoz gazı emisyon ölçümü hizmeti verilmemektedir. Muayene esnasında geçerli bir egzoz gazı emisyon ölçümü mutlaka olmalıdır. Zira bulunmaması halinde araç ağır kusurlu sayılmaktadır. Çankırı Tüvtürk Gezici araç muayene istasyonlarından hizmet alacak araç sahiplerinin bu duruma dikkat etmelerini tavsiye ederiz.

Çankırı Araç muayene istasyonlarında araç muayenesi yaptırmak isteyen araç sahipleri buradaki anlatılan adımları uygulayarak Çankırı muayene istasyonuna ücretsiz araç muayene randevusu oluşturabilirler.

2019 Yılı Otomobil ve Minibüs Muayene Ücreti Ne Kadar?

Araç sahiplerinin en çok sorduğu sorulardan bir tanesi 2019 yılı muayene ücretlerinin ne kadar olduğu hususu. 2018 yılı pek çok ürüne ve hizmete gelen fiyat artışlarıyla vatandaşı bir hayli üzdü. Haliyle araç sahipleri de 2019 yılı araç ücretlerini merak eder oldu.

Özellikle aracının muayene tarihi yaklaşanlar için bu sorunun cevabını hemen verelim. 2019 yılı otomobil ve minübüsler için periyodik araç muayene ücreti 279,66 TL. Aracı hususi olmayanlar maalesef bu bedeli her muayenede yıllık olarak vermek zorunda kalıyor. Hususi araç sahipleri ise iki yılda bir araç muayene ücretini ödüyor.

Son muayene geçerlilik tarihinden sonra aracın muayeneye götürülmesi halinde 279,66 TL olan periyodik muayene ücretinde artışlar meydana geldiğini de hemen belirtelim. Artışlar gecikmeye göre değişkenlik arzetmekte. Bu sebeple güvenliğin yanısıra cebinizden daha fazla para çıkmaması için de araç muayenelerinin zamanında yaptırılması oldukça önemli.

Yıllık bazda geçen seneye oranla araç muayene ücretlerinde fahiş bir artış olmadığını söylemek mümkün. Önümüzdeki yıllarda ise araç muayene ücretlerinde ne gibi fiyat artışı olur şimdiden kestirmek zor ancak fiyatın aynı kalmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ne diyelim, araç muayenesi yaptıracaklara kolaylıkla diliyoruz.