Aydın Kuyucak Tüvtürk Gezici İstasyonuna Muayene Randevusu Alma

Tüvtürk tarafından gezici muayene istasyonları sayesinde muayene hizmeti vatandaşın ayağına kadar götürülmektedir. Gezici istasyonlar sayesinde özellikle muayene istasyonu bulunmayan bölgelerde de araç muayene işlemi yapılabilmesi ve diğer istasyonlardaki yoğunluğun bir nebze olsun azaltılması amaçlanmaktadır.

Yurt genelinde hizmet veren Tüvtürk gezici istasyonların hemen hepsi randevu ile hizmet vermektedir. Randevusuz yapılan başvurular geri çevrilmektedir. Bu sebeple Aydın Kuyucak için gezici istasyonun randevulu hizmet verip vermediğini başvurunuzdan önce mutlaka kontrol edin.

Aydın Kuyucak Tüvtürk gezici istasyonlarını sorgulamak için ve hangi adreste hizmet vereceğini öğrenmek için lütfen linki ziyaret ediniz. Listeden Aydın Kuyucak il veya ilçe seçimi yaparak adresleri görüntüleyebilirsiniz.

Aydın Kuyucak gezici muayene istasyonu randevusu almak için linki takip edebilirsiniz. Karşınıza gelecek olan ekranda plaka no ve ruhsat seri no ile gezici muayene istasyonu randevusunu almak istediğiniz ili seçerek işleminize başlayabilirsiniz. Adım adım muayene randevusunu nasıl alacağınızı öğrenmek için buradaki yazıdan faydalanabilirsiniz.

Tüvtürk Aydın Kuyucak gezici araç muayene istasyonu için gerekli olan randevu hizmetinin ücretsiz olduğunu belirtelim. Arzu ederseniz 0850 222 88 88 numaralı Tüvtürk yardım destek hattından gezici muayene istasyonu için yardım talep edebilirsiniz.

Aydın Kuyucak bölgesinde hizmet veren Tüvtürk gezici muayene istasyonuna aracınızı muayene götürürken egzoz muayenenizin bulunup bulunmadığını mutlaka kontrol ediniz. Egzoz muayenesi (egzoz gazı emisyon ölçümü) olmaması ağır kusur sayıldığı için aracınızın muayenesini yaptıramazsınız. Öncelikle egzoz muayenenizi yaptırmalısınız.

Gezici araç muayene istasyonlarının bulunduğu bölgede sabit egzoz gazı emisyon ölçümü yapmaya yetkili bir kurum bulunması halinde gezici muayene istasyonunda egzoz gazı emisyon ölçümü yaptıramayacağınızı da hemen ekleyelim. Aydın Kuyucak için gezici istasyonlarda egzoz emisyon ölçümü hizmeti verilip verilmediğini kontrol etmek için lütfen linki ziyaret ediniz.

 

2 thoughts to “Aydın Kuyucak Tüvtürk Gezici İstasyonuna Muayene Randevusu Alma”

  1. aydın kuyucak tüvtürk muayene günlerini öğrenebilirmiyim. 2019 yılı kasım ve aralık ayları

    1. Arif bey, yapmış olduğumuz sorgulama sonucunda 2019 Kasım ve Aralık aylarında Aydın Kuyucak için gezici muayene istasyonu çalışma planı bulunmadığı sonucuna ulaştık. Dilerseniz saat 08:00-20:00 saatleri arasında 0850 222 88 88 numaralı TÜVTÜRK müşteri hizmetleri numarasını arayarak konu hakkında bilgi almayı deneyebilirsiniz. Saygılarımızla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir